A+ R A-

2 kolo zase Kořený Kopec

2kolo koreny kopecMožná si myslíte, že došlo k chybě a že fotka ve článku je z minulého kola. Ovšem není tomu tak. Budeme si muset zřejmě pomalu zvyknout na tyto dva vysmáté obličeje které nám v lize pěkně zatápí. Ale pěkně popořádku.

Do druhého kola se opět jako minule nahlásil maximální možný počet 32 párů za což všem děkujeme a doufáme, že tento trend bude pokračovat. Prezentace byla u konce a 2 kolo ČSOB pojišťovny Kabal ligy mohlo začít.

Po úvodním losu se ve skupinách hrálo pouze na 2 sety do 15 ti bodů aby se celkový čas turnaje o něco zkrátil oproti minulému kolu. Ovšem i tak se končilo kolem 16 hodiny. Do skupin byly tentokrát nasazeni favorizovaní hráči z prvních 4 míst a ti také svoje nasazení potvrdili a celkem s přehledem si pohlídali postup do finálového pavouku. V semifinále se se pak proti sobě postavily páry Michal Moravec s Pepou Súkupem proti páru Jiří Kudrna s Jirkou Durčákem (Jirka Kudrna toto kolo zastupoval Jurije Galatenka) s výsledkem 2:0 (16,17) na sety a druhé semifinále obsadily pár Tomáš Kořený s Tomášem Kopcem proti Lukáši Rejdovi s Honzou Poláškem. Bohužel ani toto kolo se nepodařilo zastavit favority a tak s výsledkem 2:0 pár Kořený Kopec nastoupil do finále proti páru Moravec Súkup. Tam si mírnou převahou pohlídali průběh utkání a zvítězili také 2:0 na sety. O třetí místo si nakonec řekli Lukáš s Honzou a bylo hotovo. 2 kolo tak má opět své vítěze a nezbývá než se připravit na 3 kolo, které se hraje 9.12.2017.

Na závěr opět všem děkujeme za hojnou účast a bezproblémový průběh turnaje.

Výsledky kola jsou tady...

Nějaké foto tady...

TOPlist

Kabal RSS

Kabal aktuality