A+ R A-

3 kolo pánbůh to zařídí

3kolo koreny kopec3 kolo Kabal ligy se odehrálo v již předvánoční atmosféře, kterou navíc umocnila navštěva pana faráře R.D. ThLic. Mgr. Przemyslaw A. Traczyka. Jeho návštěva byla pro nás poctou, za kterou děkujeme a velice si ji vážíme. Troufám si tvrdit, že jsme jediná amatérská soutěž v badmintonu v celé republice, které se dostalo pocty v podobě posvěcení našemu sportovnímu náčiní.

 

V tomto kole nastoupilo 24 párů rozdělených do 4 skupin. Za účasti zástupců regionálních médií pan farář přednesl svoji řeč a nakonec taky posvětil rakety hráčům. Ovšem mám podezření, že pár kapek se zatoulalo i jinam než na náčiní.

Úvodní foto tohoto článku není selfíčko mladého páru někde v tělocvičně. Ano je to opět Tomáš Kořený vítěz tohoto kola tentokrát za přispění své drahé polovičky Míši Mazurové, která toto kolo zastupovala zraněného Tomáše Kopce. Mám podezření, že tito dva se ve svěcené vodě doslova koupali. Jak jinak si zdůvodnit fakt, že za celé kolo (celkem 9 zápasů) prohráli pouze 3 sety ale ani jeden zápas neprohráli. No prostě nám to ti dva ukázali a poutekli zase o nějaký ten bod svým pronásledovatelům.

3kolo vitezove

Ostatní výsledky kola jsou na obvyklém místě. Na závěr opět všem děkujeme za hojnou účast a bezproblémový průběh turnaje.

Nějaké foto tady...

TOPlist

Kabal RSS

Kabal aktuality