A+ R A-

5 kolo...Kořený Polášek opět na vrcholu

5kolo 1misto5 kolo bylo odehráno. Tentokrát si vítězství opět zaslouženě odnesli pár Kořený Polášek. Letošní ročník je to již jejich třetí společný triumf. Budou to tento ročník právě oni kdo ho opanují? Do konce zbývá poslední kolo a potom už jen superfinále Masters. Na cenu pro vítěze základní části mají slušně nakročeno a nevím co by se muselo stát aby ji nezískali. Ale co, pojďme se podívat na průběh 5 kola.

Partnerem tohoto 5 kola byla společnost RIK, realitní a inženýrská kancelář s.r.o.

Skupinu útěchy tentokrát nevyhrála dvojice Pepa Hájek a Ota Stadtherr ale poprvé pár Radim Sargánek s Adamem Richtrem když ve finále pavouku útěchy porazili pár Mirek Pukowiec, Michal Tabaček 2:1 na sety. Gratulujeme!!!

Do semifinále postoupily páry Kořený Polášek, Kopec Rejda a Moravec Kallus, Slíva Zahradník. O třetí místo si poté řekli Tomáš Kopec, Lukáš Rejda (2:1) a finále pro změnu tentokrát vyhráli Tomáš Kořený s Honzou Poláškem (2:1). V tabulce první osmičky se toho moc nezměnilo a tak se bude nejspíš čekat na poslední kolo kdo se nakonec dostane do TOP osmičky pro MASTERS.

4kolo finaliste

Děkujeme všem za účast a bezproblémový průběh turnaje a těšíme se na Vás 9 března na posledním 6 kole ligy.

Výsledky kola jsou tady...

A konečně profesionální foto Ladislava Káni tady...

Nějaké videozáznamy z dronu Libora Tomáška pak tady...

 
     
 

TOPlist

Kabal RSS

Kabal aktuality