A+ R A-

14. ročník začne 10 října

1koloDovolujeme si oznámit začátek 14 ročníku KABAL ligy. Po nedokončeném minulém ročníku kdy do soutěže zasáhla celosvětová pandemie COVID-19 doufáme, že tento ročník dopadne mnohem lépe a nám se ho podaří absolvovat bez omezení a odehrát tak všechna kola, včetně tolik oblíbeného finále MASTERS. Situace se kolem koronaviru stále mění ale my věříme, že případná opatření se nás nedotknou. Budeme samozřejmě vše sledovat a jsme připraveni reagovat na případné změny.

A teď již aktuálně k prvnímu kolu které se odehraje 10 října na hale STaRS v Karviné. Začátek jako vždy od 8.30 registrace a kolem 9 hodiny předpoklad začátku základních kol.

I tento ročník chceme zajistit velmi kvalitní zázemí a podmínky za pomocí našich sponzorů a také všech kteří se o ligu starají. Systém hry bude tradiční, bude se hrát na 6 základních kol a závěrečné finále "MASTERS". Bude opět oceněn vítězný pár základních kol, který obdrží putovní trofej. Systém hry bude stejný jako již několik ročníků a to skupiny ve kterých se bude hrát o pomocné body a poté pavouk. Vždy podle počtu účastníků v každém kole.

Co se týče pravidel tak ty zůstanou stejná jako minulý ročník. Několik základních údajů k letošnímu ročníku....

 • stejný počet bodovaných zápasů ve skupinách. Ve skupině která bude mít větší počet hráčů než ostatní se bude do celkového skóre započítávat stejný počet zápasů jako v ostatních skupinách.
 • zástupy hráčů v průběhu základní části bude umožněno vícekrát. (zastupování ve finále ale zůstane vyloučeno, bude postupovat další pár v pořadí)
 • účast registrovaných hráčů v tomto ročníku bude opět podléhat schválení organizátora soutěže (při registraci je nutné tuto skutečnost uvést).
 • hrát se bude plastovými míči YONEX MAVIS 350 střední rychlost (modrý proužek) ve žlutém provedení.
 • ocenění vítězů základní části (ten pár který nasbírá nejvyšší počet bodů za 6 kol bez škrtání nejhoršího výsledku). Motivace hlavně pro hráče kteří odehrají všechna kola.
 • startovné se nemění a zůstává 300,- Kč za hráče.
 • finále "MASTERS" opět každý s každým

Termíny ročníku 2020/21:

 1. kolo: 10. října 2020
 2. kolo: 07. listopadu 2020
 3. kolo: 05. prosince 2020
 4. kolo: 02. ledna 2021
 5. kolo: 06. února 2021
 6. kolo: 06. března 2021
 • MASTERS (finále ligy): 27. března 2021

Ahoj všem a doufáme, že se ve zdraví uvidíme 10. října na hale "STaRS"...