A+ R A-

Losovaný turnaj čtyřher 2017

20171230 133624Po delší pauze se opět na hale STaRS konal losovaný turnaj čtyřher. Dalo se dohromady 24 hráčů aby losem vzniklo 12 párů. Hrálo se na pět kol a každé kolo hráli hráči podle předem daného klíče s někým jiným. Tento typ turnaje je velmi oblíbený protože není předem ani náhodou jasný favorit.

Pět kol každý hráč sbírá plusové nebo mínusové body do tabulky ze které vznikne pořadí hráčů a pro konečný los spoluhráče do pavouku. Nevím sice jakým klíčem si Richard k sobě vždy nalosuje nějakého bombarďáka ale bohužel toto je již tradicí. Nic na plat mistr hracích systémů a tabulek se pozná. A tak byl Richard s Jardou na nejlepší cestě k nějaké další trofeji v tomto roce. Ovšem zase tak snadné to neměli. Skvělých párů tady bylo víc a tak byly zápasy opět napínavé.

Nakonec si to o třetí místo mezi sebou rozdali páry Tomášek, Morcinek proti páru Górecki Tomáš, Slíva Martin kde nakonec zkušenější pár Tomášek, Morcinek vyhrál 2:0.

Finále pak svedlo dohromady profesora pálkových a raketových sportů Brunka Góreckého hrajícího s Markem Pončou proti obávané dvojce Skácelík, Martynek. Jak se na finále sluší hrály se tři sety ve kterých se nakonec více dařilo Brunkovi s Markem, kteří nakonec vyhráli 2:1 na sety.

 

20171230 133559

 

Brunek měl tedy pro tentokrát úsměv od ucha k uchu a vítězství si náležitě užil. Nezbývá tedy než popřát vítězům a poděkovat všem ostatním za skvělou atmosféru v předposledním dni loňského roku 2017.

TOPlist

Kabal RSS

Kabal aktuality