A+ R A-

Články

6 kolo... Kořený Polášek vítězí

6kolo 1mistoPoslední 6 kolo 12-tého ročníku je u konce. Tentokrát byla účast celkem slušná a 24 párů si rozdělilo poslední body, které stanovilo konečné pořadí pro základní část tohoto ročníku.

Toto poslední kolo ovládli opět se ztrátou pouze jediného bodu Tomáš Kořený s Honzou Poláškem. Stali se tak vítězi 6 kola a také vítězi základní části 12 ročníku se ziskem 411 bodů za celkem 4 vítězství.

Jako druzí v pořadí skončili pár Tomáš Kopec s Lukášem Rejdou, kteří ve finále podlehli výše uvedenému páru Kořený Polášek 1:2 (21:19, 19:21, 20:22) na sety. O třetí místo si pak řekli pár Kuba Štefek Brunek Górecki, kteří porazili zkušený ostřílený pár Adam Slíva Karel Zahradník 2:0 na sety. Pro Brunka s Kubou to byla první účast v bojích o bednu která jim parádně vyšla. Velká škoda je, že jim na postup do finálové osmičky pro "MASTERS" chybí jenom 3 body. Ale i takové to může být. Pro postup do finálové osmičky je opravdu potřeba absolvovat celý ročník bez absence. Gratulace všem je na místě.

Skupinu útěchy tentokrát ovládli pár Martin Weber Pavel Halfar, když porazili 2:0 na sety pár Richard Skácelík Jarda Martynek, kteří se díky nepříznivému losu v základních skupinách ocitli v této skupině.

6kolo finaliste

Tímto je zhruba vše řečeno a tak na závěr děkujeme všem zúčastněným za bezproblémový průběh a budeme se těšit na finále "MASTERS", které se odehraje v sobotu 30 března.

Výsledky kola jsou tady...

Nějaké foto tady...

Nezapomeňte si všichni zapsat do kalendářů a upomínek termín 30 březen kdy na hale STaRS v Karviné bude probíhat finále 12 ročníku KaBaL ligy. Přijďte podpořit svoje kamarády a vytvořit jim kulisu hodnou finále. Zárověň jsou všichni účastníci tohoto ročníku zváni na závěrečné posezení s vyhlášením výsledků a předání cen. Tato akce bude probíhat od 14 hodiny v restauraci OVEČKA v Karviné 4.

TOPlist

Kabal RSS

Kabal aktuality