A+ R A-
Výsledky kola: 11 ročník základní kola
Výsledky - 6. kolo (17.03.2018)


sobota, 17.03.2018 - 6. kolo
12:00 h Hebron-Moravec Breznen Mar-Breznen Mac 2 - 0 (21:21:, 13:10:)
12:00 h Kozáková-Skalková Kula-Baldrman 0 - 2 (0:0:, 21:21:)
12:00 h Hebron-Moravec Ciesarik-Dunko 2 - 0 (21:21:, 15:14:)
12:00 h Novák Z-Beránek Kula-Baldrman 2 - 0 (21:21:, 12:16:)
12:00 h Hebron-Moravec Novák Z-Beránek 2 - 0 (21:21:, 12:6:)
12:00 h Moravec-Súkup Slíva R-Kallus 2 - 0 (21:21:, 13:13:)
12:00 h Bína-Martynek J. Skácelík-Górecki B 2 - 1 (21:20:22, 15:22:20)
12:00 h Hanke-Rutar Hekelová-Mazurová 2 - 0 (21:21:, 16:13:)
12:00 h Ponča M-Ponča O Kopec-Kořený 0 - 2 (6:10:, 21:21:)
12:00 h Tomášek-Nowak Morcinek Mi-Pukowiec 2 - 0 (21:21:, 4:13:)
12:00 h Heidler-Buřič Stojka-Kocich 0 - 2 (17:13:, 21:21:)
12:00 h Marek-Lusczak Rejda-Polášek 0 - 2 (9:19:, 21:21:)
12:00 h Navrátil-Lepšík Slíva A-Zahradník 0 - 2 (9:15:, 21:21:)
12:00 h Moravec-Súkup Bína-Martynek J. 2 - 0 (21:21:, 14:14:)
12:00 h Hanke-Rutar Kopec-Kořený 0 - 2 (19:6:, 21:21:)
12:00 h Tomášek-Nowak Stojka-Kocich 0 - 2 (15:16:, 21:21:)
12:00 h Rejda-Polášek Slíva A-Zahradník 0 - 2 (15:22:, 21:24:)
12:00 h Moravec-Súkup Kopec-Kořený 1 - 2 (15:21:20, 21:19:22)
12:00 h Stojka-Kocich Slíva A-Zahradník 1 - 2 (15:21:16, 21:18:21)
12:00 h Moravec-Súkup Stojka-Kocich 2 - 1 (21:18:21, 16:21:17)
12:00 h Kopec-Kořený Slíva A-Zahradník 2 - 0 (21:21:, 15:8:)
sobota, 31.03.2018 - 6. kolo
09:00 h Moravec-Súkup Hebron-Moravec 2 - 0 (15:15:, 8:10:)
09:00 h Rejda-Polášek Stojka-Kocich 2 - 0 (15:15:, 12:4:)
09:00 h Skácelík-Górecki B Breznen Mar-Breznen Mac 2 - 0 (15:15:, 7:7:)
09:00 h Skácelík-Górecki B Navrátil-Lepšík 2 - 0 (15:15:, 8:8:)
09:00 h Skácelík-Górecki B Tomášek-Nowak 0 - 2 (14:10:, 15:15:)
09:00 h Skácelík-Górecki B Novák Z-Beránek 2 - 0 (15:15:, 9:9:)
09:00 h Skácelík-Górecki B Hekelová-Mazurová 2 - 0 (15:15:, 10:10:)
09:00 h Breznen Mar-Breznen Mac Navrátil-Lepšík 0 - 2 (9:14:, 15:15:)
09:00 h Breznen Mar-Breznen Mac Tomášek-Nowak 0 - 2 (6:7:, 15:15:)
09:00 h Breznen Mar-Breznen Mac Novák Z-Beránek 0 - 2 (7:10:, 15:15:)
09:00 h Breznen Mar-Breznen Mac Hekelová-Mazurová 0 - 2 (7:10:, 15:15:)
09:00 h Moravec-Súkup Ponča M-Ponča O 2 - 0 (15:15:, 6:10:)
09:00 h Navrátil-Lepšík Tomášek-Nowak 0 - 2 (3:8:, 15:15:)
09:00 h Navrátil-Lepšík Novák Z-Beránek 2 - 1 (12:15:15, 15:10:6)
09:00 h Navrátil-Lepšík Hekelová-Mazurová 0 - 2 (13:10:, 15:15:)
09:00 h Tomášek-Nowak Novák Z-Beránek 2 - 0 (15:15:, 6:4:)
09:00 h Tomášek-Nowak Hekelová-Mazurová 2 - 0 (15:15:, 12:10:)
09:00 h Novák Z-Beránek Hekelová-Mazurová 0 - 2 (4:13:, 15:15:)
09:00 h Kopec-Kořený Ciesarik-Dunko 2 - 0 (15:15:, 3:6:)
09:00 h Kopec-Kořený Kozáková-Skalková 2 - 0 (15:15:, 10:4:)
09:00 h Kopec-Kořený Slíva R-Kallus 2 - 0 (15:15:, 13:7:)
09:00 h Kopec-Kořený Marek-Lusczak 2 - 0 (15:15:, 6:8:)
09:00 h Moravec-Súkup Rejda-Polášek 2 - 0 (15:15:, 11:14:)
09:00 h Kopec-Kořený Heidler-Buřič 2 - 0 (15:15:, 10:10:)
09:00 h Ciesarik-Dunko Kozáková-Skalková 2 - 0 (15:15:, 10:14:)
09:00 h Ciesarik-Dunko Slíva R-Kallus 0 - 2 (12:13:, 15:15:)
09:00 h Ciesarik-Dunko Marek-Lusczak 0 - 2 (11:12:, 15:15:)
09:00 h Ciesarik-Dunko Heidler-Buřič 0 - 2 (7:14:, 15:15:)
09:00 h Kozáková-Skalková Slíva R-Kallus 0 - 2 (9:12:, 15:15:)
09:00 h Kozáková-Skalková Marek-Lusczak 0 - 2 (10:9:, 15:15:)
09:00 h Kozáková-Skalková Heidler-Buřič 0 - 2 (11:14:, 15:15:)
09:00 h Slíva R-Kallus Marek-Lusczak 1 - 2 (15:11:8, 6:15:15)
09:00 h Slíva R-Kallus Heidler-Buřič 0 - 2 (10:12:, 15:15:)
09:00 h Moravec-Súkup Stojka-Kocich 0 - 2 (14:12:, 15:15:)
09:00 h Marek-Lusczak Heidler-Buřič 2 - 0 (15:15:, 13:10:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Morcinek Mi-Pukowiec 2 - 0 (15:15:, 5:10:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Bína-Martynek J. 1 - 2 (14:15:14, 15:7:15)
09:00 h Slíva A-Zahradník Kula-Baldrman 2 - 0 (15:15:, 13:9:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Hanke-Rutar 2 - 0 (15:15:, 11:13:)
09:00 h Morcinek Mi-Pukowiec Bína-Martynek J. 0 - 2 (8:9:, 15:15:)
09:00 h Morcinek Mi-Pukowiec Kula-Baldrman 2 - 0 (15:15:, 12:8:)
09:00 h Morcinek Mi-Pukowiec Hanke-Rutar 0 - 2 (10:8:, 15:15:)
09:00 h Bína-Martynek J. Kula-Baldrman 2 - 0 (15:15:, 9:11:)
09:00 h Bína-Martynek J. Hanke-Rutar 0 - 2 (11:12:, 15:15:)
09:00 h Hebron-Moravec Ponča M-Ponča O 0 - 2 (10:8:, 15:15:)
09:00 h Kula-Baldrman Hanke-Rutar 0 - 2 (4:6:, 15:15:)
09:00 h Hebron-Moravec Rejda-Polášek 0 - 2 (9:4:, 15:15:)
09:00 h Hebron-Moravec Stojka-Kocich 0 - 2 (3:9:, 15:15:)
09:00 h Ponča M-Ponča O Rejda-Polášek 1 - 2 (6:15:5, 15:14:15)
09:00 h Ponča M-Ponča O Stojka-Kocich 0 - 2 (10:12:, 15:15:)

20 Tým(y) nehrají: Slíva M-Breznen A, Samek-Kubíček, Nolč-Konkolski, Tabaček-Sztwiorok, Sargánek-Richter, Musiał-Czarnecki, Přeček-Oslizlok, Galatenko-Durčák, Kneisl-Kneisl, Hájek-Stadtherr, Šeliga-Kubík, Mec-Mikeš, Novák R-Kodajek, Szczypka-Stebel, Šolonka-Šrubař, Žywczok-Růžička, Pitřík-Weber, Bajger-Trojek, Halfar-Štefek J, Kubica-Kubas

TOPlist

Kabal RSS

Kabal aktuality