A+ R A-

Vyplétací servis

Praskl Vám výplet nebo ten starý už není co býval ?

tomas precek

Výplety jsou důležitou součástí badmintonového vybavení a ovlivňují celkový hrací dojem. Při správné volbě typu výpletu a síle napnutí výpletu lze využít všech vlastností badmintonové rakety. Badmintonové rakety se vyplétají na hodnotu 7 až 13 kg, nejčastěji se volí hodnota kolem 10 kg. Doporučenou hodnotu napnutí výpletu najdete u kvalitních raket na rámu. Průměr strun je od 0.60 mm do 0,80mm. Nejčastěji používané badmintonové výplety mají průměr 0,70 mm. Výplety by se měli měnit v momentě, kdy se již třepí struny, kdy se již výplet povoluje, posouvá se a hráč ho musí při hře pravidelně rovnat. Rovněž výplet ztrácí časem svou elasticitu a tím i silové vlastnosti a snižují se možnosti hráče míček správně vrátit. Při pravidelném hraní doporučujeme rovněž přeplétat raketu. Dle našich zkušeností je ideální při hraní 2 x týdně vyměnit výplet vždy 4krát za sezónu, výrazně si tím zlepšíte urověn hry.

Zkvalitněte svůj výkon při hře! Špičkové badmintonové výplety vám umožní plně využít možnosti vaší rakety, mohou ji dokonce pozdvihnout. Výplety do badmintonových raket pomohou zlepšit přesnost i sílu úderu. Nezapomeňte badmintonový výplet měnit pravidelně a včas, kvalita vašeho výpletu klesá s odehranými hodinami. Badmintonový výplet je důležitou součástí rakety a podstatně ovlivňuje celkový hrací dojem a kvalitu hry.

Můžeme Vám nabídnout v rámci vyplétacího servisu vypletení raket všech značek. A to jak badmintonových tak tenisových a squashových. Vyplétání provádíme na elektronickém vyplétacím stroji "I-STRINGER". V rámci servisu provádíme také výměnu omotávek gripu a výměnu vadných průchodek. Používáme výplety těchto značek: Yonex, Ashaway, Merco, Babolat, Wilson, Signum Pro.

Pokud budete mít o naše služby zájem nebo nějakou radu neváhejte nás kontaktovat na tomto odkaze.

70% herních vlastnosti každé rakety dělá kvalitní vhodný a správně vypletený výplet a zbylých 30% záleží na kvalitě rámu rakety.

TOPlist

Kabal RSS

Kabal aktuality