Lednový losovaný turnaj čtyřher

Losovaný turnaj dvojic je tady!

Bylo načase oprášit vzpomínky na losovaný turnaj čtyřher, který je mezi vámi hráči stále oblíbený pro jeho kouzlo nepředvídaného. Podařilo se zajistit termín a tak jsme tady s jeho nabídkou. 7 ledna od 9 hodin by to mohlo začít. A jak je dobrým zvykem hlaste se včas a na prezentaci jakbysmet. Pokud se najdou i nějací borci co ještě neví o co se jedná a rádi by okusili... tak tady jenom ve zkratce o čem je řeč.

Cílem tohoto turnaje bude získat co nejvíce bodů v základních kolech a postoupit do finále. Systém hry bude podobný "ŠVÝCARSKÉMU". Každá dvojice vznikne losem a to pro každé kolo zvlášť. Takže každé hrané kolo bude každý hráč hrát s jiným spoluhráčem dle daného klíče. Každý hráč si na začátku vylosuje číslo pod kterým bude evidován po celý turnaj. Poté mu bude přidělen pro každé základní kolo (celkem 5-6 kol) vždy jiný spoluhráč dle předem daného klíče. S tímto spoluhráčem pak odehraje 5 základních kol ve kterých se bude hrát o body do tabulky. Body budou přiděleny vždy každému hráči samostatně. Poté bude sestaveno konečné pořadí a hráči 1 až 8 budou nasazeni do pavouku kde jim los přiřadí spoluhráče z 9 až 16 místa. Takto se již odehraje celý pavouk až do konce.

Zápasy v základních kolech se budou hrát pouze na 2 sety do 21 bodů max. Body bude tvořit rozdíl mezi vyhranými a prohranými míči tak, že pro vítěze budou plusové a pro poraženého mínusové. (příklad zápasu, A vs. B = 21 : 15, 19 : 21, pár A získal +4 body, B získal -4 body). Vypadá to na první pohled složitě ale není tomu tak. V pavouku se bude hrát již na 2 vítězné sety dle stávajících pravidel badmintonu vyřazovacím způsobem. Případné změny jsou vyhrazeny pořadatelem turnaje. Vše bude záležet na konečném počtu přihlášených hráčů.

Registrovat do turnaje se můžete mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Tolik pro začátek. Případné změny a doplňující informace sledujte zde na webu... Těším se na Vás na hale 7. 1. 2023.

Losovaný turnaj čtyřher 2017

20171230 133624Po delší pauze se opět na hale STaRS konal losovaný turnaj čtyřher. Dalo se dohromady 24 hráčů aby losem vzniklo 12 párů. Hrálo se na pět kol a každé kolo hráli hráči podle předem daného klíče s někým jiným. Tento typ turnaje je velmi oblíbený protože není předem ani náhodou jasný favorit.

Pozvánka do Polských Myslenic

memorial PL 2016Pozvánka na turnaj od kolegů z Polska. Kdo z vás by se chtěl tohoto turnaje zůčastnit tak termín je 4. prosince a místo je sportovní hala v Myslenicách. Je to cca 120 km směrem na Krakow přes Bielsko Biala. Více informací na plakátu.

Srpnový losovaný turnaj čtyřher

losovany summer 2016S koncem léta se již pár let setkáváme na pruhovaných kobercích abychom před začátkem sezóny trochu oživili vzpomínky na hru zvanou badminton a také poznali nové tváře. Nejinak tomu bylo i minulou sobotu kdy se sehrál losovaný turnaj čtyřher mužů na hale STaRS.