PF - 2022

Kamarádi a přátelé. Je čas Vánoc a nový rok 2022 je za dveřmi. Užijte si konec tohoto roku se svou rodinou, přáteli a všemi na kterých Vám záleží. Přejeme Vám ze všeho nejvíc pevné zdraví hodně štěstí a optimismu. A to je myslím vše podstatné co potřebujeme.

Mirek Lepšík, Radim Slíva a Kabal Team

Informace ke 2 kolu

Tak už to zase začíná. Sotva jsme zdárně zvládli zahájit tuto sezónu a odehráli 1 kolo začíná se opět hlásit strašák jménem COVID-19. Kdyby někdo nevěděl o co jde, na tomto odkazu najdete vysvětlení. Jistě všichni sledujete ne příliš dobře se vyvíjející situaci s touto nemocí a tak se dalo očekávat, že přijdou nějaká opatření vedoucí k omezení šíření tohoto onemocnění. Společnost "STaRS" Karviná kde se naše turnaje pořádají vydala proto opatření, které budeme nuceni dodržet abychom byli do zařízení vpuštěni.

Stránky Kabalu v novém obalu

Po delší přestávce způsobenou všem dobře známou pandemií koronaviru se konečně začínáme vracet do normálu. Uvidíme jak dalece pandemie postihla mozky všech politiků a potažmo úředníků a kdy nám bude umožněno konečně vystrčit hlavu z onoho tunelu kde na jeho konci vidíme tolik vytoužené světlo o kterém mluví. Zatím nám vykoukli někteří žáci škol tak uvidíme kdy dojde řada na nás hobby sportovce. Doufám, že se po té delší odstávce všichni poznáme. :-)

Ačkoli by se mohlo zdát, že vše okolo naší ligy se zastavilo není tomu tak. Po celou dobu jsme pracovali na novém webu který vám chceme tímto představit. Už delší dobu si žádal nové responzivní zobrazení na všech dostupných zařízeních (pc, mobil, tablet atd.). Doufáme, že se vám bude jeho nový outfit líbit a přinese příjemnější pohyb po stránkách a informacích na nich. Dále se přpravuje start dalšího ročníku včetně termínů, které budou již doufám bez zásahu vyšší moci.

PF - 2021

Kamarádi a přátelé. Letos je to celé tak nějak jinak. Ale co zůstává stejné je čas Vánoc a čas nově příchozího roku 2021. Sport který máme tak rádi nechme nyní stranou a užijme si konec tohoto poněkud zvláštního roku se svou rodinou, přáteli a všemi na kterých nám záleží. O to víc než kdy jindy, chceme Vám i Vašim blízkým popřát krásné Vánoce, pevné zdraví a hodně štěstí.

Mirek Lepšík a Kabal Team