Stránky Kabalu v novém obalu

Po delší přestávce způsobenou všem dobře známou pandemií koronaviru se konečně začínáme vracet do normálu. Uvidíme jak dalece pandemie postihla mozky všech politiků a potažmo úředníků a kdy nám bude umožněno konečně vystrčit hlavu z onoho tunelu kde na jeho konci vidíme tolik vytoužené světlo o kterém mluví. Zatím nám vykoukli někteří žáci škol tak uvidíme kdy dojde řada na nás hobby sportovce. Doufám, že se po té delší odstávce všichni poznáme. :-)

Ačkoli by se mohlo zdát, že vše okolo naší ligy se zastavilo není tomu tak. Po celou dobu jsme pracovali na novém webu který vám chceme tímto představit. Už delší dobu si žádal nové responzivní zobrazení na všech dostupných zařízeních (pc, mobil, tablet atd.). Doufáme, že se vám bude jeho nový outfit líbit a přinese příjemnější pohyb po stránkách a informacích na nich. Dále se přpravuje start dalšího ročníku včetně termínů, které budou již doufám bez zásahu vyšší moci.

PF - 2021

Kamarádi a přátelé. Letos je to celé tak nějak jinak. Ale co zůstává stejné je čas Vánoc a čas nově příchozího roku 2021. Sport který máme tak rádi nechme nyní stranou a užijme si konec tohoto poněkud zvláštního roku se svou rodinou, přáteli a všemi na kterých nám záleží. O to víc než kdy jindy, chceme Vám i Vašim blízkým popřát krásné Vánoce, pevné zdraví a hodně štěstí.

Mirek Lepšík a Kabal Team

Badminton Camp Petra Tomaly a Václava Benbenka

camp double2020Už je to pár let, co se zde na moravském poli nabízela šance posunout své dovednosti ve hře s opeřencem zase o kousek dál a podrobit tak své návyky ryze amatérského badmintonu s profesionálním vedením. Toto vše Vám může poskytnou příležitost setkat se s profesionály v oboru, která se nyní nabízí.

Czech International Karviná 2017

mmcrKaBaL team Karviná, z.s. ve spolupráci s Český badmintonový svaz, z.s. Vás zvou na Czech International Karviná 2017, které se uskuteční 17.-20. května 2017 v Karviné. Mezinárodní mistrovství ČR v Karviné je součástí Badminton Europe Circuit 2016/2017, turnaj série Future. Čekají Vás dvouhry mužů/žen, čtyřhry mužů/žen a smíšená čtyřha. Turnaj bude probíhat na 5 kurtech.

Vstupné:

Dospělí 1-denní: 40,- Kč
Dospělí 4-denní: 120,- Kč
Děti do 15-ti let: ZDARMA
Důchodci od 65-ti let: ZDARMA

Program:

Středa 17. května 09:00 Kvalifikace 1. + 2. kolo    
Čtvrtek 18. května 09:00 Kvalifikace 3. kolo 12:30 Maindraw 1. kolo
Pátek 19. května 10:00 Maindraw 2. kolo 17:00 Čtvrtfinále
Sobota 20. května 09:00 Semifinále 16:00 Finále

Hledáme dobrovolníky
Můžete vidět špičkový badminton opravdu z blízka, a to přímo z pozice čárového rozhodčího. Kdo nám může po tyto dny pomáhat, přihlaste se mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Dostanete celodenní stravu, tričko z této akce a hodně badmintonových zážitků.