6 kolo... Kořený Kopec popáté

6kolo vitezPoslední 6 kolo tohoto ročníku bylo odehráno. Díky prodlouženému víkendu byla účast poněkud slabší ale i tak celkem slušná. Celkem 22 přítomných párů si rozdělilo poslední body které stanovilo pořadí pro 16 postupujících do závěrečného turnaje "MASTERS".

Toto poslední kolo ovládli opět bez ztráty jediného bodu Tomáš Kopec s Tomášem Kořeným. Stali se tak vítězi 6 kola a také vítězi základní části 11 ročníku se ziskem 399 bodů za celkem 5 vítězství a jedno 4 místo. Teď už zbývá jenom uspět v posledním turnaji "MASTERS" a bude dokonáno. Ovšem nesmíme zapomenout, že "MASTERS" je úplně jiné kafe!!! 7 zápasů s těmi nejlepšími vyžaduje opravdu dobrou kondici a také porci štěstí v daný den.

Jako druzí v pořadí skončili pár Adam Slíva s Karlem Zahradníkem, kteří ve finále podlehli výše uvedeným Tomášům 0:2 na sety. O třetí místo si pak řekli pár Michal Moravec s Pepou Súkupem, kteří porazili pár Jiří Kocich Jiří Stojka 2:1 na sety. Pro oba Jiříky to byla první účast v bojích o bednu která jim o kousek unikla. Velká škoda, protože kdyby se jim povedlo toto utkání vyhrát mohli se tímto dostat do finálové osmičky pro "MASTERS" Ale na kdyby se nehraje a tak i za tento výkon je gratulace na místě.

6 kolo

Tímto je zhruba vše řečeno a tak na závěr děkujeme všem zúčastněným za bezproblémový průběh a budeme se těšit na finále, které se odehraje v sobotu 7 dubna 2018.

Výsledky kola jsou tady...

Nějaké foto tady...

Nezapomeňte si všichni zapsat do kalendářů a upomínek termín 7 duben kdy na hale STaRS v Karviné bude probíhat finále 11 ročníku KaBaL ligy. Přijďte podpořit svoje kamarády a vytvořit jim kulisu hodnou finále. Zárověň jsou všichni účastníci tohoto ročníku zváni na závěrečné posezení s vyhlášením výsledků a předání cen. Tato akce bude probíhat od 14 hodiny v restauraci Larische bowling na stadionu Kovona v Karviné 6.