5 kolo ovládli Moravec a Slíva

5 kolo ovládli Moravec a Slíva

Únorové kolo bylo co do účasti mizérie. Minimální počet 12 ti párů ale byl naplněn a tak se toto kolo odehrálo v komorní sestavě plné různých zástupů. Nevím jestli se na tom podepisuje postcovidový syndrom, jarní únava a nebo se nám všem už tak moc nechce. No nevím... co se ale dá dělat. 

12 párů, takže 2 skupiny po 6 a šlo se na to. Z každé skupiny postoupily 4 nejlepší do finállového pavouku a  zbylé 2 páry do pavouku útěchy. Tuto skupinu útěchy se podařilo vyhrát páru Šimon Kniezek s Michalem Majerem proti Adamu Janiurkovi s Lukášem Ondříškem 2:0 na sety. Finálový pavouk nabídl souboj o třetí místo páru Mikušek Mrózek proti Mihalkanin Nadažy kde první jmenovaní vyhráli 2:0 na sety. Ve finále se pak potkali Ondra a Marek Pončovi proti Michalu Moravcovi a Martinu Slívovi který tentokrát zastoupil zraněného Michala Kalluse. Michal s Martinem se s tímto zápasem vyrovnali po svém a zvítězili nakonec také 2:0 na sety.

 

5 kolo musíme hodit za hlavu. Děkujeme všem kdo přišli a uvidíme se v posledním 6 kole 23. března... Mirek Radim a spol.