A+ R A-
Výsledky kola: 12 ročník základní kola
Výsledky - 2. kolo (10.11.2018)


sobota, 10.11.2018 - 2. kolo
09:00 h Kopec-Rejda Novák R-Kodajek 2 - 0 (15:15:, 5:5:)
09:00 h Szczypka-Stebel Breznen Mar-Breznen Mac 2 - 0 (15:15:, 6:5:)
09:00 h Szczypka-Stebel Novák Z-Korbel 2 - 0 (15:15:, 5:13:)
09:00 h Szczypka-Stebel Slíva R-Přeček 2 - 0 (15:15:, 5:4:)
09:00 h Breznen Mar-Breznen Mac Novák Z-Korbel 2 - 0 (15:15:, 13:8:)
09:00 h Breznen Mar-Breznen Mac Slíva R-Přeček 0 - 2 (12:13:, 15:15:)
09:00 h Novák Z-Korbel Slíva R-Přeček 2 - 0 (15:15:, 8:10:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Hájek-Stadtherr 2 - 0 (15:15:, 6:14:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Ciesarik-Dunko 2 - 0 (15:15:, 11:9:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Bosák-Ptáček 2 - 0 (15:15:, 8:11:)
09:00 h Slíva A-Zahradník Marek-Lusczak 2 - 0 (15:15:, 8:9:)
09:00 h Kopec-Rejda Szczypka-Stebel 1 - 2 (13:15:13, 15:14:15)
09:00 h Slíva A-Zahradník Štefek J-Górecki B 2 - 0 (15:15:, 11:9:)
09:00 h Hájek-Stadtherr Ciesarik-Dunko 2 - 0 (15:15:, 9:11:)
09:00 h Hájek-Stadtherr Bosák-Ptáček 0 - 2 (7:6:, 15:15:)
09:00 h Hájek-Stadtherr Marek-Lusczak 0 - 2 (7:7:, 15:15:)
09:00 h Hájek-Stadtherr Štefek J-Górecki B 0 - 2 (12:12:, 15:15:)
09:00 h Ciesarik-Dunko Bosák-Ptáček 0 - 2 (2:8:, 15:15:)
09:00 h Ciesarik-Dunko Marek-Lusczak 0 - 2 (9:10:, 15:15:)
09:00 h Ciesarik-Dunko Štefek J-Górecki B 1 - 2 (15:10:5, 10:15:15)
09:00 h Bosák-Ptáček Marek-Lusczak 1 - 2 (12:15:10, 15:14:15)
09:00 h Bosák-Ptáček Štefek J-Górecki B 2 - 1 (15:10:15, 11:15:5)
09:00 h Kopec-Rejda Breznen Mar-Breznen Mac 2 - 0 (15:15:, 7:5:)
09:00 h Marek-Lusczak Štefek J-Górecki B 2 - 0 (15:15:, 10:9:)
09:00 h Kořený-Polášek Weber-Halfar 2 - 0 (15:15:, 7:13:)
09:00 h Kořený-Polášek Hanke-Rutar 2 - 0 (15:15:, 13:7:)
09:00 h Kořený-Polášek Tabaček-Pukowiec 2 - 0 (15:15:, 3:7:)
09:00 h Kořený-Polášek Stojka-Kocich 2 - 0 (15:15:, 7:5:)
09:00 h Kořený-Polášek Žywczok-Janiurek 2 - 0 (15:15:, 2:3:)
09:00 h Weber-Halfar Hanke-Rutar 0 - 2 (11:8:, 15:15:)
09:00 h Weber-Halfar Tabaček-Pukowiec 2 - 0 (15:15:, 2:8:)
09:00 h Weber-Halfar Stojka-Kocich 1 - 2 (7:15:11, 15:11:15)
09:00 h Weber-Halfar Žywczok-Janiurek 2 - 0 (15:15:, 7:13:)
09:00 h Kopec-Rejda Novák Z-Korbel 2 - 0 (15:15:, 8:5:)
09:00 h Hanke-Rutar Tabaček-Pukowiec 2 - 0 (15:15:, 7:0:)
09:00 h Hanke-Rutar Stojka-Kocich 0 - 2 (13:10:, 15:15:)
09:00 h Hanke-Rutar Žywczok-Janiurek 2 - 0 (15:15:, 4:8:)
09:00 h Tabaček-Pukowiec Stojka-Kocich 0 - 2 (13:12:, 15:15:)
09:00 h Tabaček-Pukowiec Žywczok-Janiurek 2 - 0 (15:15:, 10:12:)
09:00 h Stojka-Kocich Žywczok-Janiurek 2 - 0 (15:15:, 9:5:)
09:00 h Moravec M-Kallus Bína-Bajger 2 - 0 (15:15:, 2:13:)
09:00 h Moravec M-Kallus Tomášek-Heidler 2 - 0 (15:15:, 7:11:)
09:00 h Moravec M-Kallus Náčin-Górecki T 2 - 0 (15:15:, 4:4:)
09:00 h Moravec M-Kallus Sargánek-Richter 2 - 0 (15:15:, 10:10:)
09:00 h Kopec-Rejda Slíva R-Přeček 2 - 0 (15:15:, 9:8:)
09:00 h Moravec M-Kallus Kubica-Kubas 2 - 0 (15:15:, 6:7:)
09:00 h Bína-Bajger Tomášek-Heidler 0 - 2 (13:7:, 15:15:)
09:00 h Bína-Bajger Náčin-Górecki T 2 - 0 (15:15:, 7:5:)
09:00 h Bína-Bajger Sargánek-Richter 2 - 1 (14:15:15, 15:8:11)
09:00 h Bína-Bajger Kubica-Kubas 2 - 0 (15:15:, 14:3:)
09:00 h Tomášek-Heidler Náčin-Górecki T 2 - 0 (15:15:, 11:7:)
09:00 h Tomášek-Heidler Sargánek-Richter 2 - 0 (15:15:, 11:13:)
09:00 h Tomášek-Heidler Kubica-Kubas 2 - 0 (15:15:, 7:11:)
09:00 h Náčin-Górecki T Sargánek-Richter 1 - 2 (11:15:3, 15:11:15)
09:00 h Náčin-Górecki T Kubica-Kubas 1 - 2 (15:13:13, 14:15:15)
09:00 h Novák R-Kodajek Szczypka-Stebel 0 - 2 (13:10:, 15:15:)
09:00 h Sargánek-Richter Kubica-Kubas 0 - 2 (8:13:, 15:15:)
09:00 h Novák R-Kodajek Breznen Mar-Breznen Mac 2 - 0 (15:15:, 10:6:)
09:00 h Novák R-Kodajek Novák Z-Korbel 2 - 0 (15:15:, 7:5:)
09:00 h Novák R-Kodajek Slíva R-Přeček 2 - 0 (15:15:, 8:5:)
12:00 h Breznen Mar-Breznen Mac Žywczok-Janiurek 0 - 2 (18:14:, 21:21:)
12:00 h Náčin-Górecki T Hájek-Stadtherr 0 - 2 (9:13:, 21:21:)
12:00 h Tabaček-Pukowiec Slíva R-Přeček 2 - 0 (21:21:, 15:14:)
12:00 h Ciesarik-Dunko Sargánek-Richter 0 - 2 (19:18:, 21:21:)
12:00 h Žywczok-Janiurek Hájek-Stadtherr 0 - 2 (17:13:, 21:21:)
12:00 h Tabaček-Pukowiec Sargánek-Richter 0 - 2 (22:19:, 24:21:)
12:00 h Hájek-Stadtherr Sargánek-Richter 2 - 0 (25:22:, 23:20:)
12:00 h Szczypka-Stebel Štefek J-Górecki B 2 - 0 (21:21:, 16:6:)
12:00 h Bína-Bajger Stojka-Kocich 0 - 2 (13:20:, 21:22:)
12:00 h Tomášek-Heidler Hanke-Rutar 2 - 1 (15:21:21, 21:16:16)
12:00 h Novák Z-Korbel Slíva A-Zahradník 0 - 2 (13:13:, 21:21:)
12:00 h Kořený-Polášek Kubica-Kubas 2 - 0 (21:21:, 5:6:)
12:00 h Bosák-Ptáček Kopec-Rejda 0 - 2 (8:12:, 21:21:)
12:00 h Marek-Lusczak Novák R-Kodajek 2 - 0 (21:21:, 15:19:)
12:00 h Weber-Halfar Moravec M-Kallus 0 - 2 (11:7:, 21:21:)
12:00 h Szczypka-Stebel Stojka-Kocich 2 - 0 (21:21:, 17:14:)
12:00 h Tomášek-Heidler Slíva A-Zahradník 2 - 1 (21:16:26, 15:21:24)
12:00 h Kořený-Polášek Kopec-Rejda 2 - 0 (21:21:, 18:12:)
12:00 h Marek-Lusczak Moravec M-Kallus 0 - 2 (11:10:, 21:21:)
12:00 h Szczypka-Stebel Tomášek-Heidler 2 - 0 (24:22:, 22:20:)
12:00 h Kořený-Polášek Moravec M-Kallus 1 - 2 (18:21:15, 21:15:21)
12:00 h Tomášek-Heidler Kořený-Polášek 0 - 2 (14:8:, 21:21:)
12:00 h Szczypka-Stebel Moravec M-Kallus 0 - 2 (12:17:, 21:21:)

10 Tým(y) nehrají: Slíva M-Breznen A, Nolč-Konkolski, Morcinek-Morcinek, Skácelík-Martynek, Ponča M-Ponča O, Hekelová-Mazurová, Navrátil-Lepšík, Nowak-Kožušník, Moravec R-Šolonka, Kudrna-Durčák

TOPlist

Kabal RSS

Kabal aktuality