A+ R A-
Výsledky kola & Tabulka pořadí: 7 ročník základní kola


  Výsledky - 1. kolo (19.10.2013)

sobota, 19.10.2013 - 1. kolo
07:00 h Stadtherr-Pančák Lepšík-Górecki 1 - 1 (10:15:, 15:10:)
07:00 h Lepšík-Górecki Kudrna-Slíva R 0 - 2 (11:6:, 15:15:)
07:00 h Stebel-Branny Klus-Štefko 2 - 0 (15:15:, 6:6:)
07:00 h Stebel-Branny Szczypka-Czajkowski 2 - 0 (15:15:, 12:12:)
07:00 h Stebel-Branny Nolč-Sirek 2 - 0 (15:15:, 13:8:)
07:00 h Klus-Štefko Szczypka-Czajkowski 0 - 2 (10:13:, 15:15:)
07:00 h Klus-Štefko Nolč-Sirek 1 - 1 (9:15:, 15:13:)
07:00 h Szczypka-Czajkowski Nolč-Sirek 1 - 1 (10:15:, 15:10:)
07:00 h Lepšík-Górecki Hájek-Reitz 0 - 2 (14:9:, 15:15:)
07:00 h Lepšík-Górecki Odvárka-Szotek 2 - 0 (15:15:, 9:11:)
07:00 h Lepšík-Górecki Katriniok-Bína 0 - 2 (10:13:, 15:15:)
07:00 h Rozbroj-Šedivý Martynek-Waloszek 0 - 2 (3:4:, 15:15:)
07:00 h Rozbroj-Šedivý Kudrna-Slíva R 0 - 2 (1:4:, 15:15:)
07:00 h Rozbroj-Šedivý Hájek-Reitz 0 - 2 (6:3:, 15:15:)
07:00 h Rozbroj-Šedivý Odvárka-Szotek 0 - 2 (3:3:, 15:15:)
07:00 h Rozbroj-Šedivý Katriniok-Bína 0 - 2 (1:5:, 15:15:)
07:00 h Martynek-Waloszek Kudrna-Slíva R 1 - 1 (8:15:, 15:11:)
07:00 h Stadtherr-Pančák Rozbroj-Šedivý 2 - 0 (15:15:, 7:5:)
07:00 h Martynek-Waloszek Hájek-Reitz 2 - 0 (15:15:, 4:8:)
07:00 h Martynek-Waloszek Odvárka-Szotek 2 - 0 (15:15:, 8:14:)
07:00 h Martynek-Waloszek Katriniok-Bína 0 - 2 (7:9:, 15:15:)
07:00 h Kudrna-Slíva R Hájek-Reitz 2 - 0 (15:15:, 7:8:)
07:00 h Kudrna-Slíva R Odvárka-Szotek 2 - 0 (15:15:, 8:14:)
07:00 h Kudrna-Slíva R Katriniok-Bína 1 - 1 (15:10:, 14:15:)
07:00 h Hájek-Reitz Odvárka-Szotek 2 - 0 (15:15:, 13:11:)
07:00 h Hájek-Reitz Katriniok-Bína 0 - 2 (8:12:, 15:15:)
07:00 h Odvárka-Szotek Katriniok-Bína 1 - 1 (15:8:, 14:15:)
07:00 h Górecki-Moravec Trojan-Bembenek 2 - 0 (15:15:, 3:8:)
07:00 h Stadtherr-Pančák Martynek-Waloszek 0 - 2 (3:4:, 15:15:)
07:00 h Górecki-Moravec Bajger-Bogár 2 - 0 (15:15:, 2:8:)
07:00 h Górecki-Moravec Trochta-Skácelík 2 - 0 (15:15:, 12:9:)
07:00 h Górecki-Moravec Kozáková-Skalková 2 - 0 (15:15:, 8:13:)
07:00 h Górecki-Moravec Ponča M-Štefek R 0 - 2 (11:14:, 15:15:)
07:00 h Górecki-Moravec Dráb-Hrachovina 2 - 0 (15:15:, 13:11:)
07:00 h Górecki-Moravec Mažgut-Pyszko 2 - 0 (15:15:, 13:6:)
07:00 h Trojan-Bembenek Bajger-Bogár 2 - 0 (15:15:, 8:11:)
07:00 h Trojan-Bembenek Trochta-Skácelík 1 - 1 (14:15:, 15:8:)
07:00 h Trojan-Bembenek Kozáková-Skalková 0 - 2 (14:14:, 15:15:)
07:00 h Trojan-Bembenek Ponča M-Štefek R 1 - 1 (7:15:, 15:11:)
07:00 h Stadtherr-Pančák Kudrna-Slíva R 0 - 2 (5:8:, 15:15:)
07:00 h Trojan-Bembenek Dráb-Hrachovina 2 - 0 (15:15:, 9:7:)
07:00 h Trojan-Bembenek Mažgut-Pyszko 0 - 2 (14:11:, 15:15:)
07:00 h Bajger-Bogár Trochta-Skácelík 0 - 2 (5:9:, 15:15:)
07:00 h Bajger-Bogár Kozáková-Skalková 0 - 2 (6:10:, 15:15:)
07:00 h Bajger-Bogár Ponča M-Štefek R 0 - 2 (6:3:, 15:15:)
07:00 h Bajger-Bogár Dráb-Hrachovina 1 - 1 (15:14:, 10:15:)
07:00 h Bajger-Bogár Mažgut-Pyszko 0 - 2 (7:2:, 15:15:)
07:00 h Trochta-Skácelík Kozáková-Skalková 1 - 1 (8:15:, 15:10:)
07:00 h Trochta-Skácelík Ponča M-Štefek R 0 - 2 (6:9:, 15:15:)
07:00 h Trochta-Skácelík Dráb-Hrachovina 2 - 0 (15:15:, 5:10:)
07:00 h Stadtherr-Pančák Hájek-Reitz 0 - 2 (13:14:, 15:15:)
07:00 h Trochta-Skácelík Mažgut-Pyszko 2 - 0 (15:15:, 7:12:)
07:00 h Kozáková-Skalková Ponča M-Štefek R 0 - 2 (8:13:, 15:15:)
07:00 h Kozáková-Skalková Dráb-Hrachovina 2 - 0 (15:15:, 5:10:)
07:00 h Kozáková-Skalková Mažgut-Pyszko 0 - 2 (9:14:, 15:15:)
07:00 h Ponča M-Štefek R Dráb-Hrachovina 2 - 0 (15:15:, 6:7:)
07:00 h Ponča M-Štefek R Mažgut-Pyszko 1 - 1 (15:11:, 8:15:)
07:00 h Dráb-Hrachovina Mažgut-Pyszko 0 - 2 (11:13:, 15:15:)
07:00 h Marcoň-Prusek Vlachopulos-Onderišin 0 - 2 (4:5:, 15:15:)
07:00 h Marcoň-Prusek Kula-Navrátil 0 - 2 (14:9:, 15:15:)
07:00 h Marcoň-Prusek Náčin-Weber 1 - 1 (6:15:, 15:11:)
07:00 h Stadtherr-Pančák Odvárka-Szotek 2 - 0 (15:15:, 12:14:)
07:00 h Marcoň-Prusek Šeliga-Přeček 0 - 2 (11:11:, 15:15:)
07:00 h Marcoň-Prusek Kantor-Morcinek 2 - 0 (15:15:, 7:13:)
07:00 h Marcoň-Prusek Mamica-Dostál 1 - 1 (10:15:, 15:3:)
07:00 h Vlachopulos-Onderišin Kula-Navrátil 0 - 2 (13:11:, 15:15:)
07:00 h Vlachopulos-Onderišin Náčin-Weber 1 - 1 (15:7:, 10:15:)
07:00 h Vlachopulos-Onderišin Šeliga-Přeček 0 - 2 (12:13:, 15:15:)
07:00 h Vlachopulos-Onderišin Kantor-Morcinek 2 - 0 (15:15:, 12:11:)
07:00 h Vlachopulos-Onderišin Mamica-Dostál 2 - 0 (15:15:, 12:11:)
07:00 h Kula-Navrátil Náčin-Weber 0 - 2 (14:10:, 15:15:)
07:00 h Kula-Navrátil Šeliga-Přeček 1 - 1 (15:11:, 14:15:)
07:00 h Stadtherr-Pančák Katriniok-Bína 0 - 2 (7:13:, 15:15:)
07:00 h Kula-Navrátil Kantor-Morcinek 2 - 0 (15:15:, 5:5:)
07:00 h Kula-Navrátil Mamica-Dostál 2 - 0 (15:15:, 13:11:)
07:00 h Náčin-Weber Šeliga-Přeček 1 - 1 (15:6:, 12:15:)
07:00 h Náčin-Weber Kantor-Morcinek 2 - 0 (15:15:, 8:9:)
07:00 h Náčin-Weber Mamica-Dostál 0 - 2 (7:8:, 15:15:)
07:00 h Šeliga-Přeček Kantor-Morcinek 2 - 0 (15:15:, 2:6:)
07:00 h Šeliga-Přeček Mamica-Dostál 1 - 1 (15:12:, 4:15:)
07:00 h Kantor-Morcinek Mamica-Dostál 0 - 2 (5:9:, 15:15:)
07:00 h Galatenko-Kořený Kotula-Pekala 2 - 0 (15:15:, 7:7:)
07:00 h Galatenko-Kořený Andraško-Kneisl 2 - 0 (15:15:, 7:8:)
07:00 h Lepšík-Górecki Rozbroj-Šedivý 2 - 0 (15:15:, 5:6:)
07:00 h Galatenko-Kořený Moravec-Kallus 0 - 2 (10:5:, 15:15:)
07:00 h Galatenko-Kořený Stebel-Branny 0 - 2 (10:12:, 15:15:)
07:00 h Galatenko-Kořený Klus-Štefko 1 - 1 (15:14:, 13:15:)
07:00 h Galatenko-Kořený Szczypka-Czajkowski 2 - 0 (15:15:, 13:8:)
07:00 h Galatenko-Kořený Nolč-Sirek 2 - 0 (15:15:, 13:14:)
07:00 h Kotula-Pekala Andraško-Kneisl 0 - 2 (7:5:, 15:15:)
07:00 h Kotula-Pekala Moravec-Kallus 0 - 2 (3:3:, 15:15:)
07:00 h Kotula-Pekala Stebel-Branny 0 - 2 (9:10:, 15:15:)
07:00 h Kotula-Pekala Klus-Štefko 0 - 2 (6:8:, 15:15:)
07:00 h Kotula-Pekala Szczypka-Czajkowski 0 - 2 (8:10:, 15:15:)
07:00 h Lepšík-Górecki Martynek-Waloszek 0 - 2 (7:12:, 15:15:)
07:00 h Kotula-Pekala Nolč-Sirek 0 - 2 (5:11:, 15:15:)
07:00 h Andraško-Kneisl Moravec-Kallus 0 - 2 (10:4:, 15:15:)
07:00 h Andraško-Kneisl Stebel-Branny 1 - 1 (15:8:, 14:15:)
07:00 h Andraško-Kneisl Klus-Štefko 2 - 0 (15:15:, 7:12:)
07:00 h Andraško-Kneisl Szczypka-Czajkowski 0 - 2 (10:5:, 15:15:)
07:00 h Andraško-Kneisl Nolč-Sirek 2 - 0 (15:15:, 14:10:)
07:00 h Moravec-Kallus Stebel-Branny 2 - 0 (15:15:, 8:8:)
07:00 h Moravec-Kallus Klus-Štefko 2 - 0 (15:15:, 10:9:)
07:00 h Moravec-Kallus Szczypka-Czajkowski 2 - 0 (15:15:, 6:6:)
07:00 h Moravec-Kallus Nolč-Sirek 2 - 0 (15:15:, 10:4:)
11:00 h Klus-Štefko Trojan-Bembenek 2 - 0 (21:21:, 12:8:)
11:00 h Nolč-Sirek Dráb-Hrachovina 2 - 0 (21:21:, 10:19:)
11:00 h Rozbroj-Šedivý Mamica-Dostál 0 - 2 (6:11:, 21:21:)
11:00 h Kozáková-Skalková Kotula-Pekala 2 - 0 (21:21:, 10:14:)
11:00 h Kantor-Morcinek Stadtherr-Pančák 0 - 2 (15:19:, 21:21:)
11:00 h Marcoň-Prusek Odvárka-Szotek 0 - 2 (15:17:, 21:21:)
11:00 h Bajger-Bogár Andraško-Kneisl 0 - 2 (8:5:, 21:21:)
11:00 h Lepšík-Górecki Klus-Štefko 0 - 2 (11:15:, 21:21:)
11:00 h Nolč-Sirek Mamica-Dostál 1 - 2 (21:17:15, 14:21:21)
11:00 h Kozáková-Skalková Stadtherr-Pančák 2 - 0 (21:21:, 19:15:)
11:00 h Odvárka-Szotek Andraško-Kneisl 1 - 2 (15:21:14, 21:10:21)
11:00 h Klus-Štefko Mamica-Dostál 2 - 0
11:00 h Kozáková-Skalková Andraško-Kneisl 2 - 0
11:00 h Klus-Štefko Kozáková-Skalková 0 - 2
12:00 h Kudrna-Slíva R Náčin-Weber 2 - 0 (21:21:, 11:11:)
12:00 h Galatenko-Kořený Górecki-Moravec 0 - 2 (13:17:, 21:21:)
12:00 h Stebel-Branny Mažgut-Pyszko 2 - 1 (23:21:21, 25:15:16)
12:00 h Hájek-Reitz Šeliga-Přeček 1 - 2 (16:21:16, 21:14:21)
12:00 h Ponča M-Štefek R Szczypka-Czajkowski 2 - 0 (21:21:, 16:19:)
12:00 h Vlachopulos-Onderišin Katriniok-Bína 0 - 2 (15:13:, 21:21:)
12:00 h Kula-Navrátil Martynek-Waloszek 1 - 2 (21:13:19, 15:21:21)
12:00 h Trochta-Skácelík Moravec-Kallus 0 - 2 (10:8:, 21:21:)
12:00 h Kudrna-Slíva R Górecki-Moravec 2 - 1 (21:13:21, 13:21:12)
12:00 h Stebel-Branny Šeliga-Přeček 1 - 2 (21:16:13, 19:21:21)
12:00 h Ponča M-Štefek R Katriniok-Bína 1 - 2 (19:21:19, 21:15:21)
12:00 h Martynek-Waloszek Moravec-Kallus 0 - 2 (7:8:, 21:21:)
12:00 h Kudrna-Slíva R Šeliga-Přeček 2 - 0 (21:21:, 16:12:)
12:00 h Katriniok-Bína Moravec-Kallus 0 - 2 (9:8:, 21:21:)
12:00 h Katriniok-Bína Šeliga-Přeček 2 - 1 (21:23:21, 18:25:15)
12:00 h Kudrna-Slíva R Moravec-Kallus 0 - 2 (17:21:, 21:23:)

4 Tým(y) nehrají: Čech-Lyčka, Jalůvka-Kubík, Kubín-Kratochvíl, Moravec-Palička
Tabulka pořadí

Pořadí   Tým Body OZ V P Set+ Set- Roz+/-
1 Beze změny (1) Katriniok-Bína 77 11 8 1 18 6 12
2 Beze změny (2) Górecki-Moravec 63 9 7 2 15 4 11
3 Beze změny (3) Martynek-Waloszek 61 9 6 2 13 6 7
4 Beze změny (4) Kula-Navrátil 53 7 4 2 10 5 5
5 Beze změny (5) Hájek-Reitz 52 8 4 4 9 8 1
6 Beze změny (6) Trochta-Skácelík 51 8 3 3 8 8 0
7 Beze změny (7) Vlachopulos-Onderišin 50 7 3 3 7 7 0
8 Beze změny (8) Kudrna-Slíva R 31 11 8 1 18 5 13
9 Beze změny (9) Moravec-Kallus 25 11 11 0 22 0 22
10 Beze změny (10) Náčin-Weber 24 7 2 2 7 7 0
11 Beze změny (11) Mamica-Dostál 23 9 4 3 10 9 1
12 Beze změny (12) Andraško-Kneisl 16 10 5 4 11 10 1
13 Beze změny (13) Kozáková-Skalková 15 11 7 3 15 7 8
14 Beze změny (14) Galatenko-Kořený 13 8 4 3 9 7 2
15 Beze změny (15) Trojan-Bembenek 13 8 2 4 6 10 -4
16 Beze změny (16) Marcoň-Prusek 10 7 1 4 4 10 -6
17 Beze změny (17) Stadtherr-Pančák 10 9 3 5 7 11 -4
18 Beze změny (18) Odvárka-Szotek 9 9 2 6 6 13 -7
19 Beze změny (19) Šeliga-Přeček 8 10 5 2 14 9 5
20 Beze změny (20) Stebel-Branny 7 9 6 2 14 6 8
21 Beze změny (21) Mažgut-Pyszko 6 8 4 3 10 7 3
22 Beze změny (22) Dráb-Hrachovina 6 8 0 7 1 15 -14
23 Beze změny (23) Ponča M-Štefek R 6 9 6 1 15 4 11
24 Beze změny (24) Kantor-Morcinek 5 7 0 7 0 14 -14
25 Beze změny (25) Szczypka-Czajkowski 5 8 3 4 7 9 -2
26 Beze změny (26) Rozbroj-Šedivý 5 8 0 8 0 16 -16
27 Beze změny (27) Nolč-Sirek 5 9 2 5 7 12 -5
28 Beze změny (28) Lepšík-Górecki 2 8 2 5 5 11 -6
29 Beze změny (29) Bajger-Bogár 1 8 0 7 1 15 -14
30 Beze změny (30) Jalůvka-Kubík 0 0 0 0 0 0 0
- Beze změny (30) Kubín-Kratochvíl 0 0 0 0 0 0 0
- Beze změny (30) Moravec-Palička 0 0 0 0 0 0 0
- Beze změny (30) Čech-Lyčka 0 0 0 0 0 0 0
34 Beze změny (34) Kotula-Pekala 0 8 0 8 0 16 -16
35 Beze změny (35) Klus-Štefko 0 11 4 5 10 12 -2


  Finálová skupina    Skupina útěchy    Ostatní 

Body = Body OZ = Odehráno V = Vítězství P = Prohry Set+ = Skóre Set- = Skóre proti Roz+/- = Rozdíl
TOPlist

Kabal RSS

Kabal aktuality