A+ R A-
Tabulka pořadí: 8 ročník základní kola



Pořadí   Tým Body OZ V P Set+ Set- Roz+/-
1 Beze změny (1) Kudrna-Štefek R 78 10 10 0 20 1 19
2 Beze změny (2) Waloszek-Přeček 72 7 5 2 11 4 7
3 Beze změny (3) Kořený-Beníček 65 10 9 1 19 6 13
4 Beze změny (4) Šeliga-Durlák 59 10 7 3 17 7 10
5 Beze změny (5) Moravec-Moravec 55 10 7 3 15 8 7
6 Beze změny (6) Slíva R-Šot 50 8 6 2 13 6 7
7 Beze změny (7) Górecki-Kopec 49 7 6 1 12 4 8
8 Beze změny (8) Katriniok-Bína 49 8 6 2 13 5 8
9 Beze změny (9) Szczypka-Czajkowski 44 7 5 2 10 8 2
10 Beze změny (10) Kallus-Miksová 41 7 3 4 9 8 1
11 Beze změny (11) Kozáková-Skalková 40 7 4 3 9 8 1
- Beze změny (11) Navrátil-Halfar 40 7 4 3 9 8 1
13 Beze změny (13) Trojan-Bembenek 39 6 3 3 7 7 0
14 Beze změny (14) Baldrman-Trojek 38 7 3 4 7 10 -3
15 Beze změny (15) Ponča M-Rejda 37 9 5 4 11 9 2
16 Beze změny (16) Galatenko-Šmajstrla 36 7 2 5 4 10 -6
17 Beze změny (17) Nolč-Konkolski 33 6 1 5 2 10 -8
18 Beze změny (18) Hájek-Kula 21 7 2 5 7 10 -3
19 Beze změny (19) Trochta-Skácelík 21 10 3 7 7 16 -9
20 Beze změny (20) Mažgut-Pyszko 20 8 3 5 7 12 -5
21 Beze změny (21) Novák R-Kodajek 17 7 2 5 7 11 -4
22 Beze změny (22) Oslizlok-Paschalidou 15 8 3 5 8 12 -4
23 Beze změny (23) Klus-Stojka 14 7 1 6 4 12 -8
24 Beze změny (24) Vlachopulos-Waloszková 12 8 2 6 4 13 -9
25 Beze změny (25) Odvárka-Weber 9 6 1 5 4 11 -7
26 Beze změny (26) Kocich-Vaněk 9 7 1 6 3 12 -9
27 Beze změny (27) Lepšík-Martynek 8 7 0 7 3 14 -11
28 Beze změny (28) Andraško-Kneisl 0 0 0 0 0 0 0
- Beze změny (28) Bajger-Szotek 0 0 0 0 0 0 0
- Beze změny (28) Dráb-Hrachovina 0 0 0 0 0 0 0
- Beze změny (28) Kubík-Molenda 0 0 0 0 0 0 0
- Beze změny (28) Martynek-Moravec 0 0 0 0 0 0 0
- Beze změny (28) Morcinek-Morcinek 0 0 0 0 0 0 0
- Beze změny (28) Náčin-Klíma 0 0 0 0 0 0 0
- Beze změny (28) Stadtherr-Pančák 0 0 0 0 0 0 0


  Finálová skupina    Skupina útěchy    Ostatní 

Body = Body OZ = Odehráno V = Vítězství P = Prohry Set+ = Skóre Set- = Skóre proti Roz+/- = Rozdíl
TOPlist

Kabal RSS

Kabal aktuality