A+ R A-

Průvodce hrou

is muniBadminton je atraktivní sport pro každého v každém věku. V dnešní době zažívá velký boom, vznikají badmintonové haly a je oblíbený širokou veřejností. Našim studentům, školákům, ale i ostatním zájemcům nabízíme interaktivního průvodce, kde je popsána technika základního držení rakety a technika základních badmintonových úderů. Naučte se správnou techniku od začátku, hra vám pak půjde snadněji a bude vás více bavit.Dále zde můžete najít stručná pravidla, něco málo z historie a pár zajímavostí z tohoto krásného sportu. Kdo se bude chtít naučit něco navíc a přelstít svého soupeře, určitě si projde kapitoly, které se týkají taktiky.

 

Pro lepší pochopení je zařazeno plno názorných animací, kde si můžete sami zpomaleně pouštět techniku jednotlivých úderů. Tyto animace jsou doplněny video ukázkami (omluvte u nich prosím zhoršenou kvalitu zvuku) zkušeného hráče a trenéra. Pro pochopení základní taktiky můžete zase shlédnout animace různých kombinací.

Hodně příjemných badmintonových zážitků. (obsah byl převzat ze serveru fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity)

Po kliknutí na tento odkaz budete přesměrování na stránky s velmi pěkně propracovanými ukázkami technik, taktik a video ukázek....doporučuji zhlédnout.