4 kolo CRRL Kabal ligy

V sobotu 15 ledna 2022 načneme druhou polovinu 15 ročníku KaBaL ligy. Partnerem tohoto kola bude firma "CRRL". Prezentace na turnaj začne v 8:30, začátek hry v 9:00 a ukončení turnaje předpokládáme nejpozději v 15:00. Předem děkujeme za účast a těšíme se na vás. Registrace do 4 kola je zde. Nezapomeňte uvést případný zástup!!!

PF - 2022

Kamarádi a přátelé. Je čas Vánoc a nový rok 2022 je za dveřmi. Užijte si konec tohoto roku se svou rodinou, přáteli a všemi na kterých Vám záleží. Přejeme Vám ze všeho nejvíc pevné zdraví hodně štěstí a optimismu. A to je myslím vše podstatné co potřebujeme.

Mirek Lepšík, Radim Slíva a Kabal Team

Tom Tom a 3 kolo

ne... není řeč o nějaké navigaci jak by se mohlo někomu zdát. My zkratek znalí víme o co jde. Lépe řečeno o koho jde. Tito dva borci se opět dali dohromady a přišli zamíchat kartami 15 ročníku KABAL ligy. Tedy alespoň si myslím, že budou chtít zamíchat. Po nedokončeném 13 ročníku a neodehraném 14 ročníku je tu opět šance stanou na vítězném portálu akce zvané KABAL liga.

Vánoční Larische Kabal liga

Blíží se nám vánoce a s nimi i polovina naší soutěže. Po více než měsíci pauzy, nazrál čas nasbírat nějaké ty body do tabulky. Tento vánoční speciál je dobrou příležitostí. Partnerem tohoto kola je "KARVINSKÝ PIVOVAR". Doufáme tedy, že se toto kolo odehraje za větší účasti hráčů než tomu bylo doposud. Nezapomeňte také, že pro vstup na halu platí opatření proti šíření koronaviru a je tedy potřeba mít sebou potřebné platné potrzení.