Losovaný turnaj čtyřher 2017

20171230 133624Po delší pauze se opět na hale STaRS konal losovaný turnaj čtyřher. Dalo se dohromady 24 hráčů aby losem vzniklo 12 párů. Hrálo se na pět kol a každé kolo hráli hráči podle předem daného klíče s někým jiným. Tento typ turnaje je velmi oblíbený protože není předem ani náhodou jasný favorit.

Pozvánka do Polských Myslenic

memorial PL 2016Pozvánka na turnaj od kolegů z Polska. Kdo z vás by se chtěl tohoto turnaje zůčastnit tak termín je 4. prosince a místo je sportovní hala v Myslenicách. Je to cca 120 km směrem na Krakow přes Bielsko Biala. Více informací na plakátu.

Srpnový losovaný turnaj čtyřher

losovany summer 2016S koncem léta se již pár let setkáváme na pruhovaných kobercích abychom před začátkem sezóny trochu oživili vzpomínky na hru zvanou badminton a také poznali nové tváře. Nejinak tomu bylo i minulou sobotu kdy se sehrál losovaný turnaj čtyřher mužů na hale STaRS.

DAT OPEN 2016

2016 08 02 datopenVážení přátelé a milovníci badmintonu,

kamarádi z moravy vás srdečně zvou na známý v pořadí již VII. ročník turnaje DAT open do Uherského Hradiště. Turnaj se koná na obvyklém místě (Sport centrum Morava) 24. a 25. září 2016. Podrobnosti o organizaci turnaje a formuláře pro přihlášení najdete i letos na stránkách http://datopen.uh.cz/.

Těšíme se, že se ve dnech 24. a 25. září 2016 opět sejdeme v hojném počtu, sehrajeme mnoho zajímavých utkání a prožijeme také příjemný společenský večer s kamarády, sklenkou vína či burčáku a cimbálovou muzikou.

Za organizační tým turnaje zdraví

Martin Holčík, Eliška Janíková, Jakub Křižka, David Vaculík, Robert Janík