Informace ke 2 kolu

Informace ke 2 kolu

Tak už to zase začíná. Sotva jsme zdárně zvládli zahájit tuto sezónu a odehráli 1 kolo začíná se opět hlásit strašák jménem COVID-19. Kdyby někdo nevěděl o co jde, na tomto odkazu najdete vysvětlení. Jistě všichni sledujete ne příliš dobře se vyvíjející situaci s touto nemocí a tak se dalo očekávat, že přijdou nějaká opatření vedoucí k omezení šíření tohoto onemocnění. Společnost "STaRS" Karviná kde se naše turnaje pořádají vydala proto opatření, které budeme nuceni dodržet abychom byli do zařízení vpuštěni.

O co se tedy jedná. Na sportoviště budou vpuštěny pouze osoby s doklady prokazující její bezinfekčnost a to...

  • při vstupu do zařízení je nutné používat ochranu dýchacích cest (při sportu není vyžadováno)
  • potvrzením o prodělání nemoci covid-19
  • potvrzením o ukončeném očkování
  • potvrzením o bezinfekčnosti (antigenní test ne starší než 24 hodin nebo PCR test ne starší než 72 hodin)
  • je také možnost zakoupení testu na recepci a provedení samotestu s negativním výsledkem (test je platný pouze pro tento vstup)

Bez výše uvedeného potvrzení se bohužel na halu nikdo nedostane. Informace vydané společností "STaRS" si můžete přečíst zde... Prosíme tedy všechny, kteří se budou tohoto kola účastnit aby se na tuto situaci připravili a zajistili si vše potřebné včas. Prosíme zároveň o včasný příchod aby tyto případné procedury výrazně neprotáhli zahájení turnaje. Doufáme, že vás tato zpráva neodradí a ve zdraví se dostavíte pro nějaké ty body do tabulky.