Prosincový losovaný turnaj čtyřher mužů

lottery kabal 2019Losovaný turnaj dvojic je tady!

Oblíbený losovaný turnaj čtyřher, který je mezi vámi hráči tolik oblíbený pro jeho kouzlo nepředvídaného. Podařilo se zajistit termín a tak jsme tady s jeho nabídkou.

 

28. prosince kdy budou ještě naše žaludky trávit zbytky štědrovečerních dobrot, přijde nějaká ta pohybová aktivita vhod. Takže cirka od 9 hodin by to peklo severu mohlo začít. A jak je dobrým zvykem hlaste se včas a na prezentaci jakbysmet.

Pokud se najdou i nějací borci co ještě neví o co se jedná a rádi by okusili... tak tady jenom ve zkratce o čem je řeč.

Cílem tohoto turnaje bude získat co nejvíce bodů v základních kolech a postoupit do finále. Systém hry bude podobný "ŠVÝCARSKÉMU". Každá dvojice vznikne losem a to pro každé kolo zvlášť. Takže každé hrané kolo bude každý hráč hrát s jiným spoluhráčem dle daného klíče.

Každý hráč si na začátku vylosuje číslo pod kterým bude evidován po celý turnaj. Poté mu bude přidělen pro každé základní kolo (celkem 5-6 kol) vždy jiný spoluhráč dle předem daného klíče. S tímto spoluhráčem pak odehraje 5 základních kol ve kterých se bude hrát o body do tabulky. Body budou přiděleny vždy každému hráči samostatně.

Poté bude sestaveno konečné pořadí a hráči 1 až 8 budou nasazeni do pavouku kde jim los přiřadí spoluhráče z 9 až 16 místa. Dále hráči umístění na 25 až 32 místě budou předem umístěni v pavouku a k nim budou opět dolosováni hráči z 17 až 24 místa. Takto se již odehraje celý pavouk až do konce.

Zápasy v základních kolech se budou hrát pouze na 2 sety do 15 (nebo 21 bodů max.) Body bude tvořit rozdíl mezi vyhranými a prohranými míči tak, že pro vítěze budou plusové a pro poraženého mínusové. (příklad zápasu, A vs. B = 21 : 15, 19 : 21, pár A získal +4 body, B získal -4 body). Vypadá to na první pohled složitě ale není tomu tak.

V pavouku se bude hrát již na 2 vítězné sety dle stávajících pravidel badmintonu vyřazovacím způsobem. Případné změny jsou vyhrazeny pořadatelem turnaje. Vše bude záležet na konečném počtu přihlášených hráčů.

Registrovat do turnaje se můžete zde na tomto odkazu... nebo mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tolik pro začátek. Případné změny a doplňující informace sledujte zde na webu... Těším se na Vás na hale 28. 12. 2019.