Mýty, fakta a výsledky 1 a 2 kola

2koloVýsledky 1 a 2 kola v kostce jsou tady... Pro všechny nedočkavce, média a ostatní jsou výsledky konečně spočítány a uveřejněny. Před tím než začnete zkoumat a hledat přečtěte si prosím nejdřív vše až do konce kde bude vše vysvětleno.

Na úvod bych se rád omluvit všem hráčům ligy za toto zpoždění. Jelikož jsem pracovně velmi vytížen včetně víkendů může k prodlení docházet až do konce tohoto roku. Předem se tedy ještě jednou omlouvám. Nicméně bych chtěl ještě odpovědět všem, kteří mají nějaké pochybnosti o další existenci Kabal ligy "Kabal liga nekončí" minimálně do konce tohoto ročníku!!! A pokud bychom se rozhodli, že už dál pokračovat nebudeme, tak vy hráči budete první kdo se o tomto dozví. Kabal je projekt, který se již 13 let snaží propojovat všechny ty, které badminton baví napříč regiony MS kraje. Není v okolí projekt s podobnými parametry, který by nabídl hráčům takový komfort jako Kabal. Neznáme amatérskou ligu, kde by se každé kolo vypláceli price money nebo pořádali závěrečné večírky pro hráče atp. Vše co se v Kabal lize děje děláme pro vás .... hráče ligy bez vyjímek. Stojí nás to spoustu času a úsilí... ale zatím nás to baví a naplňuje hlavně směrem k mladým generacím.

Tak dost mojich keců a pojďme něco k výsledkům. Jelikož se již nějakou dobu snažím o nový responzivní web (doba a technologie si to žádají) tak výsledky již nebudou dále zobrazovány jak jste byli zvyklí ale pouze jako PDF soubory k zobrazení prostřednictvím této ikony results icon

Co se bodů týče tak v obou kolech letošního ročníku byl rozdílný stav hráčů ve skupinách (v 1 kole 3 skupiny po 5 ti párech a jedna skupina 4 páry, ve 2 kole 3 skupiny po 6 ti párech a 1 skupina 7 párů) tudíž se muselo uplatnit pravidlo, že se budou počítat pouze výsledky za stejný počet utkání v každé skupině. V praxi to znamená, že každému páru ve skupině s větším počtem párů se škrtá nejhorší výsledek. Jinak to prostě provést nelze což je ostatně v praxi již 2 ročníky takže jenom pro připomenutí pro ty, kteří by nevěděli.

Druhého kola se zůčastnilo podstatmě více párů než v kole prvním za což všem děkujeme. Celkem dost párů doznalo změn ve složení a také máme mezi sebou mixový pár a pár vyloženě ženský což ale vůbec neznamená, že by děvčata mezi námi propadla.

Toto druhé kolo stejně jako kolo první ovládla dobře známá dvojice Michal Moravec a Michal Kallus kteří ve finále udělili lekci nově vzniklému mladému páru Honzovi Poláškovi a Filipu Rutarovi. Tito mladící ale ukázali, že budou všem potenciálním zájemcům o zisk vítězství pěkně zatápět a tak bude zajímavé sledovat jak se bude jejich forma postupem soutěže vyvíjet.

1misto 2kolo

O třetí místo si zahráli pár Tomáš Kořený s Tomášem Kopcem kteří oprášili svoje angažmá ve dvojici z 11-tého ročníku proti páru Jiří Kocich Radim Fojtík. Tomášové byli tentokrát úspěšnější a zakončili svoji premiéru letošního ročníku ziskem 3 místa.

2misto 2kolo 3misto 2kolo

final 2kolo

Dále nesmíme taky opomenout bitvu o vítěze skupiny útěchy, kterou toto kolo ovládli velezkušení borci Pepa Hájek s Otou Stadtherrem, když ve finále této skupiny porazili dívčí pár zastoupený Míšou Kořenou s Žandou Weberovou. Kluci tak prozatím zachránili čest nám poraženým mužům.

Body jsou tedy přiděleny a tak nezbývá než se dát bolavé údy dohromady a pomalu se chystat na kolo třetí, které se hraje již 7 prosince a bude tak trochu předvánoční.

Zdraví Mirek, Radim a Kabal....

Výsledky:

1 kolo: 2 kolo: tabulka po 2 kole:
results icon results icon results icon