3. kolo odehráno!!!

img_0528...a je dohráno !!!

…jak jsem již minule zmínil..“hlavně aby se na účasti ve 3. kole nepodepsaly jarní prázdniny“…a tak se také stalo. Dnes se
nás sešlo celkem pět a půl (9 párů) abychom posbírali ještě poslední možné body do závěrečného finále které se hraje již 29.3.2008. Někteří už měli účast víceméně zajištěnu ale i tak přišly ještě potrápit a některým znepříjemnit cestu do finále.

img_0357
Neúčast některých hráčů dala vzniknout novým dvojicím, které i přes svoji nesehranost byly velkým někdy i nepřekonatelným oříškem i pro hráče kteří hrávají stabilně spolu. Hrálo se tentokrát jenom na 4 kurtech a systém hry při tak nízkém počtu hráčů musel být jiný než klasické skupiny a pavouk. Domluvilo se tedy, aby si každý zahrál trochu víc zápasů že se bude hrát každý s každým a podle počtu výher se určí pořadí a rozdělí body. To jsme tomu dali.... takovou dřinu už dlouho nepamatuji. Hrálo se od 9 – 14 hodin a bylo to znát....Zamračený

občas to nevydržel vercajk....                      místy byli někteří mimo....

S6300127    S6300155

 

 

 

 

a většina z nás toho měla plnou pr....

S6300104
Hrálo se celkem 72 zápasů a do konce nikdo nevěděl jak vše dopadne. Pak přišla hodina pravdy. Na klasickém místě v místním baru na prvním patře se sešli účetní Fantozzi a Fellini a po velmi odborné debatě které nikdo z přítomných nerozuměl, padla opona....výsledky byly na stole.

 

 

 

 

Konečné pořadí i s body dopadlo takto....

 

1. Gorecki B. - Navrátil         50 bodů

2. Gorecki T. - Martynek      40 bodů

3. Vlachopulos - Onderišin    30 bodů

4. Mamica - Přeček T.         30 bodů

5. Přeček O. - Štefek          20 bodů

6. Lepšík - Kubala                20 bodů

7. Kula - Hájek                    10 bodů

8. Stadtherr - Piechaček      10 bodů

9. Pančák - Krotki                 0 bodů

 

Body tedy i po třetím a závěrečném kole byly rozebrány a teď už jenom finále které se bude hrát 29.3.2008. Samozřejmě nějaké to foto je opět v galerii a tabulka konečného stavu bodů jednotlivých hráčů.

 

{mgmediabot2}path=images/stories/video/3_kolo_kabal.wmv|lightbox=a taky nějaké to video....|width=350|height=350{/mgmediabot2}

 

Připomínám že finále se bude účastnit pouze 16 párů s nejvyšším počtem získaných bodů obou hráčů dohromady. To znamená že po uzávěrce která bude 26.3.2008 se sestaví 2 skupiny (finálová MASTERS a skupina útěchy) po 8 párech. Hrát se bude systémem každý s každým v každé skupině zvlášť a podle pravidla "první s posledním atd..". To znamená že dvojice s nejvšším počtem bodů bude začínat s dvojicí která má bodů nejméně a tak postupně dále až se odehraje potřebný počet utkání aby bylo možno vyhlásit vítěze turnaje. Ten vzejde z počtu vyhraných jednotlivých utkání. V případě shody vítězství bude rozhodovat počet vyhraných setů a potom vzájemná utkání. Takže i dvojice která byla po celé základní části v pozadí se může nyní probojovat až na stupně vítězů což nebude samozřejmě jednoduché.

 

Proto prosím nezapomeňte včas registrovat svoji účast ve finále !!!

 

....takže 29.března v 8.30 se rozhodne kdo to poctivě trénuje Laughing .... a odměna bude sladká, ceny jsou připraveny !!!