2. kolo odehráno!!!

p1080428
2. kolo odehráno!!!

...tak jsme se opět sešli ve staré dobré známé hale „STaRS“ našeho svatostánku sportovního vyžití abychom znovu poměřili síly se starými známými i neznámými, tentokrát ve druhém kole naší ligy. Z předešlého 1.kola měl již každý hráč přidělenu porci bodů kterou se mu podařilo získat a tak nezbývalo než přidat další bodíky v cestě do finále tohoto ročníku které se bude hrát 29.března.

 

Zahrát si mohl přijít každý kdo se přihlásil. Hrálo se na 8 regulérních kurtech určených pro závodní badminton. Účast byla velmi slušná kdy se 2. kola zúčastnilo celkem 15 dvojic hráčů z Karviné a okolí. Začalo se opět losováním do skupin. Los byl tentokráte velmi zajímavý kdy minulý finalisté Vlachopulos s Waloszkem skončili ve skupině která měla pouze 3 páry a to ještě při pohledu na obsazení této skupiny lze jenom konstatovat že „kdo umí ten umí“ a že i tato část je neméně důležitá pro konečný výsledek....takže super rozcvička před pavoukem...Smějící se

Zato skupina „D“ …..tak tam bylo docela nabito….od dua F 17tek přes dva nosáče až po duo O2teachers… no chudáci pak 2 nováčci v turnaji. Takže celkové pořadí v „A“ a „D“ skupině bylo více méně jasné. Zato v Béčku a Céčku to mohlo dopadnout všelijak.

V hlavní skupině se v semifinále utkaly páry Vlachopulos-Waloszek s párem Onderišin-Slíva a Gorecki-Navrátil s párem Ponča-Štefek. U prvního duelu byl výsledek celkem očekávaný takže Vlachopulos s Waloszkem postoupily do finále jako první pár a čekalo se na soupeře z druhého duelu. Tam se urputně bojovalo hlava nehlava. Nakonec po dlouhých útrapách a domlouvačkách Brunka s raketou se povedlo druhému páru porazit minulé vítěze Ponču se Štefkem a sebrat jim tolik potřebné body. Opravdu takové zápasy kde hraje mistr Bruno se jen tak někde nevidí…..Smějící se

 

Finále hlavní soutěže pak ovládli již zmiňovaný pár Vlachopulos-Waloszek proti páru Gorecki B.-Navrátil kdy prvně jmenovaný pár potvrdil formu a zvítězil 2:0 na sety.

V semifinále skupiny útěchy pak bojovaly páry Lepšík-Kubala proti páru Trojan-Kobiernicki a ve druhém zápasu Přeček O.-Rajc proti páru Mamica-Přeček T. Do finále se potom probojovali páry Lepšík-Kubala proti páru Přeček O.-Rajc aby první jmenovaný pár oplatil porážku ve skupině a zvítězil 2:1 na sety.

Body po 2 části byly rozebrány a budeme doufat že na další kolo které se bude konat 23.2.2008 (doufejme že se na účasti nepodepíší končící jarní prázdniny) se přihlásí ještě o něco větší počet závodníků a budou se také pokoušet o bodování do závěrečného turnaje „MASTERS“ který bude již oceněn hodnotnými cenami.

 

...nějaké to foto opět v galerii...   {mgmediabot2}path=images/stories/video/2.kolo_kabal.wmv|lightbox=nebo taky trochu jinak....|width=350|height=350{/mgmediabot2}

 

...a ještě tabulka průběžného stavu bodů