15 ročník je za dveřmi

15 ročník je za dveřmi

Dlouhých 18 měsíců uplynulo od doby, kdy jsme byli nuceni naši soutěž zastavit z důvodu celosvětové pandemie COVID-19. Nyní jsme opět připraveni otevřít další v pořadí již 15 ročník naší ligy. Mějme naději, že se tentokrát podaří ročník zahájit ale také řádně zakončit. Vše je pro vás připraveno jak jste zvyklí, tak už snad jenom si přát aby vše klaplo.

Takže pro pamětníky nic nového pod sluncem... a pro nově příchozí snad jenom... těšíme se na Vás a buďte vítáni v KABALu.

I pro tento ročník bude pro vás zajištěno jako již tradičně velmi kvalitní zázemí a podmínky za pomocí našich sponzorů a také všech kteří se o ligu starají. Celý ročník se bude opět skládat ze 6 základních kol a závěrečného finále "MASTERS". Jako loni bude také oceněn vítězný pár základních kol, který obdrží putovní trofej. Systém hry bude stejný jako již několik ročníků a to skupiny ve kterých se bude hrát o pomocné body a poté pavouk. Vždy podle počtu účastníků v jednotlivém kole.

Co se týče změn v pravidlech tak se připravuje malá změna v bodování základních kol. Tato změna by měla o něco více srovnat rozdíly mezi skupinami s rozdílným počtem hráčů/párů. Jinak by ale vše mělo zůstat při starém.

Několik základních údajů k letošnímu ročníku....

 • stejný počet bodovaných zápasů ve skupinách. Ve skupině která bude mít větší počet hráčů než ostatní se bude do celkového skóre započítávat stejný počet zápasů jako v ostatních skupinách.
 • zástupy hráčů v průběhu základní části bude umožněno vícekrát. (zastupování ve finále ale zůstane vyloučeno, bude postupovat další pár v pořadí)
 • účast registrovaných hráčů v tomto ročníku bude podléhat schválení organizátora soutěže (při registraci je nutné tuto skutečnost uvést).
 • hrát se bude plastovými míči YONEX MAVIS 350 střední rychlost (modrý proužek) ve žlutém provedení.
 • ocenění vítězů základní části (ten pár který nasbírá nejvyšší počet bodů za 6 kol bez škrtání nejhoršího výsledku). Motivace hlavně pro hráče kteří odehrají všechna kola.
 • startovné se nemění a zůstává 300,- Kč za hráče.
 • finále "MASTERS" opět každý s každým

Termíny ročníku 2021/22:

 1. kolo: 09. října 2021
 2. kolo: 06. listopadu 2021
 3. kolo: 18. prosince 2021
 4. kolo: 15. ledna 2022
 5. kolo: 12. února 2022
 6. kolo: 12. března 2022
 • MASTERS (finále ligy): 04. dubna 2022

Registrace do turnaje probíhají online v menu "LIGA". Ahoj všem a těšíme se na vás 9. října na hale "STaRS"...