Kořený a Kopec opět úspěšní

Kořený a Kopec opět úspěšní

5 kolo je odehráno a pomalu se rýsují adepti na finálovou osmičku pro "MASTERS". Pro Tomáše Kořeného a Tomáše Kopce je cíl jasný. Uspět v tomto klání stejně jako v každém kole do kterého zatím nastoupili. Je to již potřetí co změřili síly ve finálových zápasech s dvojicí Moravec Kallus a prozatím vždy úspěšně. Tentokrát opět 2:0 na sety. Majklové prozatím nenašly na dvojku Tomášů recept.

Tohoto kola se účastnilo 14 párů a opět jsme se nevyhli zástupům, které celkem značně ovlivňují celý tento ročník. Nic se ale nedá dělat když je doba jaká je. Jsme rádi, že se alespoň takto můžeme setkávat a snad bude příští ročník lepší a lidé opět pocítí potřebu se více družit při různých aktivitách.

Tak a konec vložky autora a zpět k pátému kolu. Toto kolo jsme opět díky počtu hráčů mohli zkusit základní skupiny na dva vítězné sety (do 15 ti bodů) a vše se stihlo celkem v poklidu bez zbytečných prodlev. Pavoukem útěchy nejlépe prošel pár Dominik Hanke s Davidem Jamarikem když zvítězili 2:1 na sety nad párem Rosťa Bosák Tomáš Gottwald. Finálového pavouka ovládli již zmiňovaní Tomášové Kopec a Kořený a v boji o třetí místo uspěli Míša Kořená s Kubou Štefkem proti Liboru Tomáškovi s Jirkou Kocichem 2:0 na sety. Body byli rozděleny a těšíme se na poslední 6 kolo, které určí celkového vítěze základní části a také se rozhodne o pořadí pro konečné "MASTERS" které se doufám uskuteční včetně závěrečné akce po turnaji.
Přejeme všem brzké uzdravení šrámů po pátém kole a těšíme se na Vás 12 března na hale "STaRS" v Karviné.