Kořený a Kopec ovládli i 6 kolo

Kořený a Kopec ovládli i 6 kolo

Poslední 6 kolo se na hale STaRS potkalo 15 párů, kteří se ve dvou skupinách utkali o poslední body tohoto ročníku. Ve skupinách se hrálo na 2 vítězné sety do 15-ti bodů. Skupinu A ovládl pár Lukáš Rejda s Patrikem Žákem. Skupinu B potom pár Tomáš Kopec s Tomášem Kořeným. Ve finálovém pavouku se dařilo páru Adam Richter s Davidem Krečmerem, když v prvním kole přehráli pár Marka Ponči se synem Ondrou. V dalším kole jim ale vystavili stopku Tomášové a tímto je poslali do boje o třetí místo.
V tomto souboji se jim postavil zkušený Jirka Kocich s Lukášem Vyvialem, který toto kolo zastupoval Libora Tomáška. Lukáš ale při své premiéře nevydržel turnajové zatížení a tak bohužel museli tento boj vzdát. Finále pak bylo opakováním předešlých kol kde proti sobě opět stanuli oba Tomášové Kořený a Kopec proti Michalu Moravcovi a Michalu Kallusovi. Ani toto v pořadí již čtvrté finále se ale Majklům nepovedlo dovést do vítězného konce když podlehli 0:2 na sety.
Pavouka útěchy potom ovládli pár Rosťa Bosák s Liborem Ptáčkem kde ve finále přehráli pár Jiří Stojka s Radimem Fojtíkem. 6 kolo bylo tedy zdárně dohráno body přiděleny a teď už zbývá jenom to finále v podobě "MASTERS". Doufáme, že se podaří tento poslední turnaj odehrát bez žádných zásahů vyšší moci a my se opět sejdem na závěrečném vyhlášení a předání cen jak je zvykem. To kdo nakonec postoupí do finálových skupin se dozvíte již brzy. Celý program turnaje "MASTERS" bude také včas zveřejněn na stránkách ligy.
Na závěr chceme tímto poděkovat všem hráčům za jejich přízeň v tomto 15-tém ročníku.