16 ročník se blíží

16 ročník se blíží

Letní dny pomalu končí, den se krátí a s ním i čas začátku dalšího ročníku naší ligy. Celkem to uteklo a je načase začít s herní přípravou. Kdo to myslí vážně tak se připravuje po celý rok a je to jen otázka s kým do tohoto ročníku nastoupit. Vše je otevřeno a jsme na začátku, takže pár informací na začátek neuškodí.

I letos se pro vás pokusíme zajistit velmi kvalitní zázemí a podmínky za pomocí našich sponzorů a také všech kteří se o ligu starají. Celý ročník se bude opět skládat ze 6 základních kol a závěrečného finále "MASTERS". Jako loni bude také oceněn vítězný pár základních kol, který obdrží putovní trofej. Systém hry bude stejný jako již několik ročníků a to skupiny ve kterých se bude hrát o pomocné body a poté pavouk. Vždy podle počtu účastníků v jednotlivém kole.

Co se týče pravidel pro tento roční tak jsou stejná jako loni, neboť není ani moc co měnit. Případné návrhy změn můžeme samozřejmě probrat pokud nějaké budou.

Několik základních údajů k letošnímu ročníku....

 • stejný počet bodovaných zápasů ve skupinách. Ve skupině která bude mít větší počet hráčů než ostatní se bude do celkového skóre započítávat stejný počet zápasů jako v ostatních skupinách.
 • zástupy hráčů v průběhu základní části bude umožněno vícekrát za podmínek uvedených v pravidlech ligy pod bodem 2.4. Obecných pravidel. (zastupování ve finále ale zůstane vyloučeno, bude postupovat další pár v pořadí)
 • účast registrovaných hráčů v tomto ročníku bude podléhat schválení organizátora soutěže (při registraci je nutné tuto skutečnost uvést).
 • hrát se bude plastovými míči YONEX MAVIS 350 střední rychlost (modrý proužek) ve žlutém provedení.
 • ocenění vítězů základní části (ten pár který nasbírá nejvyšší počet bodů za 6 kol bez škrtání nejhoršího výsledku). Motivace hlavně pro hráče kteří odehrají všechna kola.
 • startovné se ani po zdražení energií nemění a zůstává 300,- Kč za hráče !!!
 • finále "MASTERS" opět každý s každým

Termíny ročníku 2022/223

 1. kolo: 08. října 2022
 2. kolo: 05. listopadu 2022
 3. kolo: 10. prosince 2022
 4. kolo: 14. ledna 2023
 5. kolo: 11. února 2023
 6. kolo: 11. března 2023
 • MASTERS (finále ligy): 01. dubna 2023

Registrace do turnaje probíhají online v menu "LIGA". Ahoj všem a těšíme se na vás 8. října na hale "STaRS"...