1 kolo 16. ročníku je za námi

1 kolo 16. ročníku je za námi

Po 6 měsíční pauze jsme zdárně odehráli 1 kolo 16 ročníku. Sešlo se nás pěkných 20 párů což není na úvod vůbec málo. Klasika 4 skupiny po 5 párech a šlo se na to. Po základních kolech opět finálový pavouk pro 16 párů a pro zbylé 4 páry pavouk útěchy.

V tomto se nakonec podařilo vyhrát páru Jirka Stojka Radim Fojtík nad Radimem Slívou s Markem Pončou 2:0 na sety. V semifinále hlavní soutěže proti sobě nastoupily páry Filip Rutar s Michaelem Nadažym proti Jakubovi Štefkovi s Ondrou Pončou. Tento zápas se lépe povedl mledé dvojici odchovanců Kabal teamu když zvítězili 2:0 na sety. Druhé semifinále proti sobě postavilo pár Michala Moravce s Michalem Kallusem proti Jirkovi Kudrnovi s Jirkou Durčákem. Tento zápas ale Jirkové nakonec skrečovali a spokojili se tak s možností zahrát si o třetkí místo. V tomto zápase se jim tato taktika vyplatila a vyhráli nad párem Filipa a Michaela 2:1 na sety.

Finále si proti sobě snad poprvé zahrál pár Michal Moravec s Michalem Kallusem proti mladíkům z Kabalu Kubou a Ondrou. Zkušený pár Michalů nedal mladým borcům v prvním setu moc prostoru a tento vyhráli 21:13. V setu druhém to bylo o něco lepší ale i tak mladíci podlehli 18:21 a prohráli celkově 0:2 na sety.

Děkujeme všem účastníkům za účast a bezproblémový průběh turnaje a těšíme se na vás v kole druhém 5 listopadu.