4 kolo Tomášek a Kocich

4 kolo Tomášek a Kocich

Nový rok 2023 a mírné oživení účasti 15-ti párů přineslo 4 kolo tohoto ročníku. Bylo vidět i nové tváře které vstoupili do naší soutěže a nebáli se utkat s místními borci za což jim patří uznání. Doufáme, že je budeme vídat i nadále. Bylo také hodně zástupů a tak se opět dělili body v tabulce kterou i nadále vedou Michal Moravec s Michalem Kallusem. Na paty jim ale šlape pár Mikušek Mrózek, kteří díky poctivé docházce a slušným výsledkům dotahují.

Toto kolo se odehrálo ve dvou skupinách kde postup do hlavního pavouku byl pouze pro první 4 páry v pořadí. Zbytek potom hrál o body v pavouku útěchy. Po prvním kole ve finálovém pavouku si postup do první čtyřky vybojovali páry Mikušek Mrózek, Stojka Kožušník a Moravec Miksová s Tomáškem a Kocichem. Prvním finalistou se pak stali Jirka Stojka s Martinem Kožušníkem když porazili pár Mikušek Mrózek 2:1 na sety. Druhým finalistou pak Jirka Kocich s Liborem Tomáškem výhrou nad párem Moravec Miksová. Jirka s Liborem pak ve finále udolali Jirku Stojku s Martinem Kožušníkem 2:0 na sety a právem brali plný počet bodů za vítězství ve 4 kole. Třetí místo pak nakonec brali Michal se Simonou když se jim podařilo udolat Hynka s Lukášem 2:0 na sety. A jak řekl Michal .... už dlouho jsem si tak nepolítal po kurtu jako dnes. Byla to dřina jakou jsem dlouho nezažil pravil.

Skupinu útěchy vyhráli pár Bosák Ptáček nad párek Bína Górecki 2:1 na sety. Poděkování patří všem zůčastněným a těšíme se na vás v 5 kole 11 února.