6 kolo pro Kalluse s Moravcem

6 kolo pro Kalluse s Moravcem

Poslední 6 kolo 16 ročníku bylo odehráno. 14 dvojic se ještě naposledy pustilo do bojů o poslední body do tabulky. Hrálo se na 2 skupiny po 7 párech, takže o zábavu bylo postaráno. V základních kolech probíhalo vše hladce bez větších komplikací a zdržení. Hrálo se na 2 vítězné sety do 15-ti bodů. Ale i tato takzvaná zkrácená hra stála všechny dost sil a tak na konci základních kol byla na některých znatelná únava.

Ve finálovém pavouku se do boje o vítězství probojovali jako první, dvojice bratrů Breznennových Adam s Maciejem, který tentokrát zastupoval za Rosťu Kniezka a musím říct, že zástup odehrál se ctí... proti dalším postupujícím kterými byli Onda Ponča s tátou Markem který tentokrát zastupoval Jakuba Štefka. Těmi štastnějšími byli bratři Breznenové kteří vyhráli 2:1 na sety. Druhá dvojice ve složení Libor Tomášek a Jirka Kocich nastoupila proti vedoucímu páru tohoto ročníku Michalu Kallusovi s Michalem Moravcem a pokusili se lídra zaskočit svým nasazením. Bohužel ani je tato snaha k vítězství nedovedla. 0:2 na sety je proto posunula do boje o třetí místo. Tam je čekal ještě těžší zápas proti Ondrovi s Markem. V tomto zápase se jim dařilo o něco lépe a tak nakonec vybojovali 3 místo vítězstvím 2:1 na sety. Ve finále si pro vítězství dokráčeli Michal Kallus s Michalem Moravcem 2:0 na sety a tak bratři Breznenové brali cenné druhé místo. Finále útěchy pak vyhráli Filip Rutar a Michael Nadažy.

To bylo v kostce vše co 6 kolo nabídlo. Děkujeme opět všem zůčastněným a těšíme se na vás v posledním turnaji tohoto ročníku zvaném "MASTERS" 1 dubna.Podrobné informaci o tomto tunaji budou včas uveřejněny.