1 kolo 17. ročníku je odehráno

1 kolo 17. ročníku je odehráno

Už po sedmnácté byla zahájena akce zvaná KABAL LIGA. Tentokrát se sešlo 18 párů a opět po delší pauze spolu poměřily síly. Tento ročník spousta nových dvojic a také dost mladých hráčů na které apelujeme aby se do soutěže zapojili se toto kolo povedlo. Doufáme, že tomu tak bude i nadále. V úvodu byla představena pravidla tohoto ročníku a pak po rozlosování začaly první zápasy v základních skupinách. Po jejich odehrání pak vyřazovací pavouk.

Ze skupin postoupilo do pavouku 16 dvojic a poslední 2 páry si to pak rozdali o vítězství v pavouku útěchy. Vítězství si odnesli Radim Slíva s Pepou Hájkem nad párem mladé nastupující generace Šimonem Kniezkem s Danielem Jendřejkem. Ve finálovém pavouku se do finále probojovala známá dvojka Moravec Kallus kteří v něm porazili Rosťu Bosáka s Liborem Ptáčkem 2:0 na sety. Třetí místo pak brala dvojice Honza Mihalkanin s Richardem Kubíkem kteří vyhráli nad párem Petr Canibal Rosťa Kniezek kteří zápas skrečovali.

Body byli přidělěny a tak nezbývá než se připravit na další kola. Poděkování patří všem zůčastněným. Budeme se na Vás těšit v kole druhém 18 listopadu.